Karnawał to jeden z najgorętszych okresów w ciągu roku. W tym czasie wszyscy oddają się zabawie i celebracji. I choć dużo słyszy się o wysokiej randze tych obchodów za granicą, tak również w Polsce zapusty – bo tak inaczej określa się karnawał – mają swoją tradycję i warto podtrzymać ją organizacją hucznych imprez.

 Atrakcje na imprezie karnawałowej

 Imprezy karnawałowe mogą mieć różne odsłony. Można pokusić się o bal przebierańców zorganizowany w jednym z klubów. Innym dobrym pomysłem na karnawał jest bal maskowy – cieszący się dużą popularnością szczególnie w Wenecji. Uczestnicy takiego balu tańczą cały czas w maskach, przez co pozostają dla innych gości tak długo anonimowi, jak tylko mogą. Kolejna propozycja to pochód w kolorowych kostiumach przez miasto: można zainspirować się paradami znanymi z Rio de Janeiro lub ustalić jakiś dress code.

 Gdzie w Warszawie zorganizować karnawałową imprezę

 Zależnie od rodzaju imprezy i spodziewanej liczby gości w Warszawie znajdziesz odpowiednie miejsce na organizację każdego wydarzenia. W przypadku imprezy karnawałowej bardzo dobrze sprawdzą się kluby, takie jak na przykład NIEBO, level 27 lub Sketch NITE. Bal możesz zorganizować na przykład w hotelu takim jak Lord. Pochód natomiast może iść ulicami całego miasta, począwszy od Rynku Starego Miasta.

 Organizacja imprezy karnawałowej jest prosta!

 A z nami będzie jeszcze prostsza! Nasza agencja od lat zajmuje się organizacją eventów na każdą okazję i może pomóc Ci w przygotowaniu wymarzonego wydarzenia. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, a przy tym cenimy sobie jakość i profesjonalizm. Oprócz obsługi eventu oferujemy również wynajem sprzętu, scenografii i kostiumów na Twoją imprezę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.