Zainteresowała Cie tematyczna wariacja imprez, ale nie wiesz jaka tematyka wydarzenia sprawdzi się w praktyce? Bazując na naszym doświadczeniu przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów, które mogą nadać się jako baza pod organizacje Twojej własnej, firmowej imprezy tematycznej. To forma wydarzenia, która z samego założenia już jest dużo atrakcyjniejsza od klasycznego bankietu. Wystrój wnętrza przypominający interesującą kulturę, przebrania adekwatne do zwyczajów panujących w zupełnie innej części świata oraz niezwykłe kulinaria czerpiące z egzotycznych krain geograficznych tworzą klimat, który da dużo radości Tobie i Twoim pracownikom, sprawiając, że obudzi się w nich chęć poznawania zupełnie nowych aspektów życia i naszej planety. Wszystko to na dłuższą metę skutkuje nie tylko niezapomnianym wieczorem integracyjnym, ale także dużo większą motywacją do późniejszej pracy w celu budowania marki.

Styl orientalny

Styl orientalny czerpie inspiracje z kultur wschodnich, takich jak Chiny czy Japonia. To doskonały trop, za którym możesz podążać roganizując swoją pierwszą imprezę tematyczną. Mimo, że klimat wydaje się oklepany, jest także dosyć prosty do przygotowania. Istnieje bardzo dużo możliwości dekoracji, wypożyczalnie na stanie posiadają dużo egzotycznych ozdób. Na pewno każdy w szafie posiada także strój, który mógłby dopasować się do stylu imprezy. Takie połączenie każdemu uczestnikowi pozwoli chociaż przez jeden wieczór poczuć się bardzo, bardzo daleko od domu. Warto także pamiętać o orientalnej kuchni. Intensywne, kolorowe smaki potraw takich ja curry, wspomagane przez ryżowe sake pobudzą do dobrej zabawy i wygenerują całą masę przyjemnych wspomnień. Do takiej imprezy warto również umiejętnie wpleść odrobinę wiedzy, np. Przygotowując wystawę z ciekawostkami na temat krajów wschodnich.

A może wiele bliżej?

Doskonałą alternatywą dla orientalnych, dalekich egzotycznych kultur może być nasza własna. Zainspiruj się Polską czasów naszych babć, oraz ich rodziców. Przygotuj klasyczne polskie potrawy, salę udekoruj w ozdoby przypominające stare czasy. Polskie dziedzictwo kulturowe jest na prawdę obszerne i warto zagłębić się w nie nieco bardziej. Na pewno Twoi pracownicy docenią kultywowanie tradycji i sami podłapią temat, dobrze bawiąc się na takim wydarzeniu.