Każda impreza i przyjęcie, nie może się obejść bez balonów. Im jest ich więcej, tym większe robią wrażenie na odbiorcach i uczestnikach imprezy. Chcąc zaaranżować swoje otoczenie,  w nietypowy sposób, warto zorganizować dużą ilość balonów z lateksu lub folii.

 Jakie rodzaje balonowy wybrać?

Na rynku dostępne są balony lateksowe, które posiadają liczną ilość kolorów, a w kształcie  są klasyczną wersją znaną od wielu lat. Współczesne balony lateksowe można dostać także  w wersji LED lub o zdecydowanie większych gabarytach niż standardowe balony znane do tej pory. Balony lateksowe można wybrać pod względem koloru lub nadruku, które są produkowane na konkretne uroczystości i wydarzenia. Nadruki można zamawiać w niektórych wersjach samodzielnie, dzięki czemu wiele firm wybiera taki rodzaj reklamy do wydarzeń targowych oraz eventów. Balony pokazują tym samym przepych i dbałość o szczegóły, a jednocześnie są samodzielną reklamą, zastępując marketing szeptany.

Nadruki to nie tylko napis i wzory dostosowane do  tematyki przyjęcia. Balony lateksowe mogą kryć w sobie także konfetti, które po przebiciu rozsypują się na całą przestrzeń.

Poza balonami lateksowymi, chętnie wybierane są  balony foliowe które dostępne są w licznych kształtach i kolorach mieniących się metalicznymi barwami. Do kształtów balonów foliowych należą między innymi pojedyncze litery, cyfry, serca, gwiazdy, kule, sześciany, a nawet trójwymiarowe napisy typu Love, Baby, Happy Birthday, Girl, Boy, czy Hello. Można spotkać także balony foliowe w kształcie księżyca, gołębia, piłki nożnej, cukierka, flaminga, emotikon, owoców i słodyczy, czy kieliszków i butelki szampana. Dzięki temu balony lateksowe wybierane są bardzo chętnie na wszystkie uroczystości tematyczne. Przyjęcie urodzinowe, śluby, wesele czy jubileusze wyglądają i prezentują się wyśmienicie.

Czym jest sprzęt do balonów?

Organizując większe przyjęcie, balony wymagają uzupełnienia powietrzem lub helem zanim zaprezentują efekt finalny. Kiedy jest ich dużo, czas napełnienia również się zwiększa. Można temu zaradzić. Dostępne są butle z helem, dzięki którym balony lateksowe uzupełnia się bez wysiłku, aby latały wokół uczestników imprezy. Istnieją także pompki do powietrza, dzięki którym balony można ułożyć na podłodze lub związać w formie balonowych bukietów i umieścić jako dekoracje na ścianach. Wynajem butli z helem to niezawodny sposób na szybkie zorganizowania przyjęcia z rozmachem. Nie trzeba martwić się o napełnienie i zastanawiać się czy wybór odpowiedniego sposobu napełnienia odpowiedniego rodzaju balonów zrobi dobre wrażenie na uczestnikach imprezy.

Powietrze warto zastosować do balonów, które są z góry przeznaczone na swobodne rozrzucenie po podłodze. Balony foliowe, które są interesującą wizualnie dekoracją,  powinny unosić się nad ziemią lub przy suficie, a także być przymocowane do ciężarków i widoczne w ważnych i kluczowych miejscach w pomieszczeniu, gdzie uroczystość jest organizowana. Wynajem butli pozwoli tak przygotować balony foliowe, aby każde miejsce na imprezie przyciągało uwagę, a balony były tłem do wspaniałych zdjęć .