Dziecięce koncerty są specyficzne. Nie jest bowiem łatwo utrzymać zainteresowanie młodego słuchacza, który nierzadko jest dość wymagający i krytyczny. Czasem szybko się nudzi, dlatego ważne jest, aby stale utrzymać jego zainteresowanie poprzez zmieniający się obraz, atrakcje, kreatywność i wiele więcej! Prezentujemy Wam dzisiaj koncert w stylu Pszczółki Mai. Ta malutka dziewczynka zapisała się w naszych sercach już na zawsze. Opowieść o rezolutnej Mai wychowała całe pokolenia ludzi. Jest to piękna opowieść o przyjaźni, przygodach i odwadze. Jeśli jesteście nią równie zafascynowani jak my, to chodźcie – polecimy razem z Mają na koncert. Obiecujemy, że tego nie pożałujecie!

Co oprócz muzyki?

  1. Przekąski zaaranżowane w stylu małej pszczółki. Mogą to być smaki miodowe, waniliowe oraz karmelowe.
  2. Konkurs, w którym będzie można wygrać mikrofon, płytę albo zestaw klocków.
  3. Zaangażowanie w śpiew i instrumenty. Dzieci lepiej przyswajają to, z czym obcują, jeśli same mogą tego dotknąć, doświadczyć, zbadać, otworzyć.
  4. Koce, poduszki, dywany. Dzieci często lubią siedzieć na ziemi, więc jeśli warunki ku temu będą odpowiednie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by przez część koncertu siedziały na wielkich poduszkach.

Jakie elementy Pszczółki muszą się pojawić?

  1. Muzyka z bajki – nieśmiertelny utwór, wykonany przez Zbigniewa Wodeckiego można aranżować na wiele różnych sposobów. Dzieci też chętnie włączą się w śpiew!
  2. Basen z kulkami żółtymi i czarnymi, które będą imitować małe pszczoły.
  3. Artyści na scenie mogą mieć ze sobą motywy i przebrania za postaci z bajek.

Nasza firma uwielbia motyw Pszczółki Mai. A Wy? Jeśli Wy i Wasze dzieci jesteście tak samo pozytywnie nastawieni do tematu, jak my, to polecamy Wam serdecznie koncert dla dzieci utrzymany w stylu Pszczółki Mai. Nasza firma zajmuje się branżą eventową od lat. Organizujemy wydarzenia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jesteśmy elastyczni, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów. W tym celu warto do nas zadzwonić i zapytać o szczegóły, ponieważ jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Waszych oczekiwań. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia!