Przede wszystkim, trzeba powiedzieć, że atrakcje dają świetną zabawę na imprezie integracyjnej. To doskonały pomysł. Agencja eventowa może Ci je zapewnić. Whatevent w swojej ofercie ma ich mnóstwo wraz z profesjonalną obsługą. Profesjonalna obsługa oznacza montaż, transport oraz dedykowany personal. Wszyscy goście zostają również ubezpieczeni. W swojej ofercie mamy nawet rozbudowane gry terenowe i zabawy. Dla firm również, więc impreza integracyjna może być przygotowana wspaniale.

Jakie atrakcje na imprezy integracyjne?

Tutaj więc ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Impreza integracyjna może być na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dlatego też atrakcji takich może być mnóstwo. Mobilny surfing to bardzo ciekawy pomysł, choć nieszablonowy. Z Skimboard Surfer masz zapewnioną wspaniałą zabawę na trawniku. Jak więc możesz się domyślić  – nie musisz mieć naturalnego zbiornika wodnego. Można powiedzieć, że to jest pełen wrażeń przejazd.

Mobilne kasyno to kolejna oczywiście niezwykła atrakcja. Nie grasz tu o prawdziwe pieniądze. Do tego przygotowane są specjalne banknoty, żetony lub fanty. To również dobra reklama firmy. Banknoty możemy Ci spersonalizować na życzenie. Istnieje możliwość, że będą one miały infografikę lub logotyp firmy. Ta atrakcja idealnie sprawdzi się, jeśli impreza integracyjna jest zasiadana. Do jednej z najciekawszych metod teambuildingowych należy oczywiście escape room. Każdy zapewne wie na czym polega ta gra. To doskonała zabawa, z mnóstwem wrażeń. Nasza obsługa może ulokować Ci ją wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Bardzo ciekawe, inspirujące jest malowaniem piaskiem. To coś w rodzaju pokazu artystów. Tworzą oni twarzy, wzory, krajobrazy. To coś niezwykłego, warte zobaczenia. Na pewno Ci się spodoba i będziesz podziwiał cały występ. Co myślisz o koncercie tematycznym? To też świetna propozycja na imprezę integracyjna. Event może być tematyczny, więc koncert również. Możliwość jest multum. Lata 60, epoka kamienia łupanego? Wybór należy do Ciebie.

Kolejna, bardzo ekscytująca i niosąca mnóstwo wrażeń to atrakcja fireshow. Oczywiście są to pokazy ogniowe. Nietypowe pokazy iluzjonisty to coś nietuzinkowego. Możesz to zobaczyć na własne oczy. Wystarczy wynająć tą atrakcję. Scenografia zachwyca, dym wzbudza wrażenie, a oświetlenie sceniczne jest naprawdę na wysokim poziomie. Niezwykłą rzeczą są również pokazy kuchni molekularnej. Widzowie, którzy są smakoszami na pewno będą zachwyceni. Jak widzisz atrakcji jest mnóstwo. Możesz wybierać. My pomożemy Ci z wszystkich. Wystarczy skontaktować się naszą agencją Whatevent.