Imprezy tematyczne to bardzo ciekawe wydarzenia, które w chwili obecnej stały się bardzo modne. Stało się tak z pewnością dlatego, że ludzie są co raz odważniejsi i chętniej decydują się na uczestniczenie w przebieranych imprezach. Takie wieczory tematyczne to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także możliwość zdystansowanie i oderwania od rzeczywistości.

Jednym z najpopularniejszych motywów takich imprez są lata 80′. Fenomen tego czasu w tkwi w dużej odwadze ludzi zarówno w kwestii mody, jak i stylu życia. Stylistyka ta odznacza się przede wszystkim intensywnymi kolorami, wyrazistym makijażem i fryzurami u kobiet oraz stylowym ubieraniem.

Moda lat 80′

Wybierając się na imprezę w stylu lat 80′ powinniśmy przede wszystkim starannie zaplanować nasz strój. Moda w tamtym czasie opierała się głównie na szeleszczących dresach dla panów oraz bluzkach z odkrytymi ramionami i świecących leginsach dla pań. Sposób ubierania w tamtym czasie był niezwykle kiczowaty, dlatego śmiało możemy wyciągnąć ubraniowe zabytki ze swojej szafy. Dobierzmy odpowiednie dodatki w formie dużych kolczyków czy opaski na szyję i do dzieła!

Zabawa w stylu PRL

Imprezy przebierane to świetny sposób na wcielenie się w rolę innego człowieka. Organizując takie wydarzenie musimy stworzyć odpowiedni nastrój. Przede wszystkim zadbajmy o muzykę w charakterze lat 80′- Michael Jackson, Madonna oraz Lady Pank to kultowi artyści właśnie z tego okresu. Równie ważna będzie scenografia, którą stworzymy specjalnie dla Ciebie. Do najbardziej kultowych dekoracji z tego okresu musimy zaliczyć duże, wzorzyste kule dyskotekowe, wersalki czy drewniane, ciężkie ławy. Poszukując odpowiedniej lokalizacji dla takiego wydarzenia warto zwrócić się do nas o pomoc. Chętnie pokażemy Ci kilka miejsc, gdzie boazeria, kafelki i linoleum to chleb powszedni. W takich wnętrzach zdecydowanie łatwiej będzie odtworzyć całą atmosferę lat 80′. Zaplanowanie i stworzenie takiego miejsca z pewnością będzie czasochłonne, z tego względu iż przedmioty z kilkudziesięcioletnią tradycją nie są osiągalne od ręki. Dzięki naszemu doświadczeniu uda się je zdobyć i dopełnić całość scenografii, a co za tym idzie zapewnić świetną zabawę wszystkim zaproszonym.