Escape roomy pojawiają się w kolejnych miastach, na fali wciąż rosnącej popularności. Realizują coraz to nowe motywy i wątki. Ale czym tak właściwie są? Escape room pozwala na rozegranie emocjonującej gry w świecie rzeczywistym. Swoje korzenie mają w grach komputerowych. Uczestnicy na zamkniętej przestrzeni muszą rozwiązywać kolejne zagadki, szukać wskazówek i wykonywać zadania, by wydostać się z pokoju, a to wszystko pod presją nieubłaganie uciekającego czasu. Liczą się współpraca, szybkie podejmowanie decyzji, działanie zespołowe, a celem jest jak najszybsza ucieczka z pułapki. Emocje i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Z czego składa się mobilny escape room?

Najważniejszym elementem dobrego escape roomu jest oczywiście scenariusz. To odpowiednio dobrane i dawkowane zadania oraz pytania tworzą klimat i zmuszają do myślenia. Escape room może reprezentować różne poziomy trudności, a także być utrzymany w różnych konwencjach. Niemal każdy motyw może zostać zrealizowany w postaci escape roomu. Innym kluczowym elementem są dekoracje i rekwizyty. To one odpowiadają za stworzenie nastroju, odpowiadającego realizowanej tematyce.  Gdy wszystko jest gotowe, do przeprowadzenia zabawy pozostaje potrzebny moderator gry, który zna scenariusz i czuwa nad zawodnikami.

Zastosowania mobilnego escape roomu

Wymagania do jego instalacji są minimalne. Escape room można zlokalizować w pokoju hotelowym, w namiocie, w piwnicy. Dzięki temu jest to atrakcja, która potrafi uświetnić różnorakie imprezy. Szczególnie nadaje się na imprezy firmowe i integracyjne. Zmuszenie do działania w grupie i pod presją czasu prowadzi do wyłonienia się naturalnego lidera,  wspólne pokonanie trudności tworzy  wyjątkowe więzi między uczestnikami. Obecnie escape room jest jednym z najciekawszych sposobów na skuteczny teambuilding.

Co oferujemy?

Naszym klientom oferujemy mobilny escape room wraz z transportem na terenie całego kraju i montażem na miejscu. Escape room składa się z dekoracji i gotowego scenariusza. Zapewniamy także profesjonalną obsługę atrakcji. Nasz doświadczony zespół pomoże dopasować grę do klienta. Umożliwiamy zmodyfikowanie dekoracji czy zrealizowanie własnych pomysłów na scenariusz. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie i dobra zabawa pełna mocnych wrażeń.