Przebrania za postaci kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia zawsze są w modzie – o każdej porze dnia i nocy! Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jako firma eventowa jesteśmy tu po to, aby Wam je przedstawić i zainspirować do ciekawych rozwiązań. Jeśli czeka Was wydarzenie angażujące motywy świąteczne, to zachęcamy do przeczytania do końca!

Na jakie okazje takie przebranie nada się idealnie?

  1. Festiwale świąteczne
  2. Bal przebierańców
  3. Spotkanie opłatkowe w firmie
  4. Świętowanie 6 grudnia

Dlaczego motyw Świętego Mikołaja tak dobrze się utrzymuje w kulturze?

Dzień Mikołaja obchodzimy co roku, a w dodatku, jest to święto ochoczo angażujące dzieci. To sprawia, że wszyscy dorośli wskakują w stroje Mikołaja, aby tylko sprawić swoim pociechom radość i pokazać im coś nowego oraz zwyczajnie miłego. Kto z nas nie chciał w dzieciństwie dostać prezentu od Świętego Mikołaja? Pewnie wszyscy pisaliśmy do niego listy, oczekując jego sań za oknem i dyskretnego wkradnięcia się elfów do naszego domu i zostawienia ładnych upominków. Świat dziecięcej magii może być bezpieczny i piękny, jeśli tylko zaangażujemy się nieco w niego, co bardzo serdecznie polecamy!

Zajmujemy się branżą eventową od wielu lat, dzięki czemu doskonale wiemy, co może Wam się podobać i czego potrzebujecie, by przeżyć event naprawdę dobrze! Jeśli w związku z ofertą macie do nas jakiekolwiek pytania, to nie wahajcie się ich zadawać! Czekamy tu na Was – zarówno w drodze mailowej jak i telefonicznej – wybierzcie, co jest dla Was wygodniejsze. Z chęcią doradzimy i rozwiejemy wątpliwości. Niech dzieje się świąteczna magia!