Piniata, czyli cukierki spadające z nieba

2021-10-10T20:54:49+02:0008 października 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Każdy z nas pamięta z dzieciństwa wielorakie sceny z filmów,  gdy amerykańskie dzieci bawią się na ogrodzie i wtem, na drzewie zostaje zawiązana papierowa postać, najczęściej zwierzęca. Solenizant chwyta wówczas za kij baseballowy i z zamkniętymi oczami, próbuje rozbić obiekt, aby jego wnętrze wysypało się na ziemię. Gdy tak się stanie, różnej maści słodkości wysypują się na trawę, a wszyscy goście i sam zainteresowany dzieciak, obchodzący urodziny, może zbierać zdobycze z ziemi i się nimi w radości zajadać. Czy kiedykolwiek chcieliście się poczuć, jak owe amerykańskie dzieci? My z chęcią Sprawimy, że poczujecie się, tak słodko, jak w filmie!

Przy okazji jakich wydarzeń nie może zabraknąć tej atrakcji?

  1. Impreza w stylu amerykańskim
  2. Urodziny dziecka
  3. Wieczór kawalerski
  4. Urodziny wujka
  5. Jubileusz w firmie

Czy marzenia z dzieciństwa warto spełniać?

Zdecydowanie tak! Tym bardziej, jeśli są na wyciągnięcie ręki. Warto gromadzić wspomnienia i realizować swoje cele, ponieważ to nie tylko daje poczucie satysfakcji, ale i napędza człowieka do dalszych działań i aktywności. Piniata charakteryzuje się tym, że jest bezpieczna – sypiące się z niej cukierki są na tyle małe, że nikomu nie zrobią krzywdy. Ma na tyle cienką i gładką powierzchnię, że można ją bez problemu przebić kijem baseballowym, więc główny zainteresowany „gracz” nie będzie się musiał wiele natrudzić. Cała zaś przyjemność polega na tym, że słodkościami mogą się podzielić wszyscy uczestnicy.

Jeśli nigdy nie zapomnieliście o tym – rodem z USA – obiekcie marzeń, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza firma zajmuje się zapewnianiem wszelkiego rodzaju atrakcji na eventy. Dostosowujemy usługi wprost  do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki czemu mają oni pewność, że będą zadowoleni z zaufania naszej firmie. Jeśli macie pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania. Pamiętajcie, marzenia warto spełniać, a życie osładzać!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE