Ach te szalone lata 20’! Okres między wojenny był jednym z najchętniej odtwarzanych nie tylko na filmach, ale również wszystkich tematycznych wieczorach. Chcesz sprawdzić, jak bawili się ludzie w tamtych czasach? Chętnie zaprezentujemy Ci pomysł na imprezę w takim stylu oraz zrealizujemy go na Twoje życzenie. Co przygotowaliśmy?

Scenografia lat 20’ – szyk, elegancja i zabawa

Lata 20’ obfitowały w elegancję oraz kulturalną rozrywkę na wysokim poziomie. To okres, kiedy teatr, czy inne miejsca rozrywki się rozwijały oraz powstawały kolejne miejsce na zabawy. Kobiety, ubrane w szykowne stroje i szale boa chętnie odwiedzały filharmonie w celu zaznania rozrywki. Dlatego na Waszej imprezie każdy uczestnik będzie musiał się przebrać w stroje z tamtego wieku.

Będą także gramofony, elegancka zastawa stołowa, kryształowe karafki na wino, kapelusze, dobry alkohol i wytworna rozrywka. Stoły zostaną ozdobione obrusami, a na senie pojawi się orkiestra. Na stołach świece, a na parkiecie do tańca pary, chcące odrobinę się rozerwać. Co z pozostałymi rozrywkami?

Rozrywki w stylu lat 20’

Na sam początek, hostessy przebrane za kolporterki rozdadzą przybyłym parom stare gazety oraz kieliszki powitalnego szampana. Przy wejściu panie zdecydują, czy chcą zdjąć swój szal boa i oddać go do eleganckiej szatni. Następnie, gdy wszyscy siądą już przy stolikach, konferansjer zapowie plan imprezy:

  • Pokaz skeczów z udziałem profesjonalnych komików, o temacie lekko propagandowym i z nuta czarnego oraz politycznego humoru.
  • Występ orkiestry grającej przeboje z lat 20’.
  • Turniej tańca towarzyskiego.
  • Sesja zdjęciowa, której efektem będą fotografie pamiątkowe wykonane w starym stylu.
  • Występ grupy teatralnej.
  • Degustacja wina.

Whatevent jest organizatorem różnego rodzaju imprez, wieczorów tematycznych, koncertów i gal. Jeżeli chcesz podjąć z nami współprace i masz ochotę na to, abyśmy zaplanowali i wystawili tego typu event tematyczny w stylu lat 20’ to czekamy na Twoją wiadomość mailową lub kontakt telefoniczny.