Wyjazd do domu strachów

2022-07-29T11:38:59+02:0031 lipca 2022|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Jako dorośli decydujemy się czasem na odrobinę emocji czy dreszczu niepokoju zupełnie dobrowolnie i swobodnie. Dlaczego tak jest? Takie sytuacje dostarczają adrenaliny i tego niewielkiego poczucia, że jesteśmy wciąż władni, aby pokonywać przeszkody, nawet te z pozoru błahe. Człowiek składa się z wielu emocji i uczuć. Wbrew pozorom – minimalna dawka tych strachliwych chwil może pomóc nam utrzymać równowagę i sprawdzić nas na płaszczyznach, których dotąd nie znaliśmy. W związku z tym, uprzejmie przedstawiamy Wam ofertę wyjazdu firmowego do domu strachów. Jesteście zainteresowani? Koniecznie przeczytajcie do końca!

Czy dom strachów może być dobrą integracją dla współpracowników?

Zdecydowanie tak! W warunkach innych niż panują w Waszym biurze, możecie siebie poznać od zupełnie innej strony. Wszelkie wyjazdy do escape roomów, domów strachu czy torów przeszkód dla dorosłych, właśnie temu sprzyjają. Dają też asumpt do wielu nowych rozmów i tematów, które wcześniej nie były poruszane. Integracja to poznawanie się i uwspólnianie kontekstów, w których żyjecie. Może się to dobywać poprzez rozmowę, wspólne posiłki oraz doświadczenia. Czasem trzeba sobie w takich warunkach coś wytłumaczyć, a innego razu pomóc. Dzięki zacieśnianiu więzi, poznajecie się coraz bardziej i bliżej.

Wyjazd na jakie okazje?

  1. Gdy potrzebujecie oderwać się od rzeczywistości
  2. Kiedy Wasza grupa potrzebuje integracji z prawdziwego zdarzenia
  3. Gdy macie fajną okazję do świętowania i odpoczynku
  4. Gdy jesteście złaknieni dreszczyku emocji i wrażeń
  5. Kiedy zrobiło się w Waszym zespole nudno i chcecie rozruszać Wasze towarzystwo

Niech trud organizacyjny Was nie przestrasza – nasza firma od lat obraca się w kręgu wszelakich eventów, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie na tym polu. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie się z nami skontaktujcie. Możecie to zrobić drogą mailową bądź telefonem – jak Wam wygodniej. Jeśli potrzebujecie nieco innych wrażeń niż te opisane powyżej – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – nie brakuje tam ciekawych rozwiązań i zupełnie innowacyjnych propozycji na polskim rynku eventowym. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE