Kolorowe jeziora to cztery stawy znajdujące się w Rudawie Janowickiej, na Dolnym Śląsku. Powstały na miejscu dawnych niemieckich kopalni. Jeziora charakteryzują się niesamowitymi kolorami: żółtym, purpurowym, błękitnym i czarnym. Dolny Śląsk, to idealne miejsce do relaksu i integracji grupy, a także przyswajania nowej wiedzy, bowiem to miejsce kryje wiele niesamowitych atrakcji, które zbudowała sama natura.

Organizacja szkolenia

Szkolenia mogę odbyć się w przepięknym hotelu, który niemalże sąsiaduje z jeziorami. Mowa tutaj o Villagreta. Oferuje sale wykładową, która pomieści nawet do 50 osób. Jeśli jednak, wasz zespół przewiduje większą grupę osób, bez problemu znajdziemy inne miejsce w podobnej lokalizacji.

Po konferencji, zasłużony relaks

Szkolenie zakończyło się, więc teraz czas na zasłużony relaks. Cała grupa, może udać się nad jeziora pieszo, samochodem lub autokarem. Wszystko zależy od upodobań grupy, taką informację należy zgłosić nam przed zorganizowaniem wyjazdu. Istnieje również możliwość, zabrania całej grupy z miasta, z którego przyjeżdżacie nad kolorowe jeziora. Zajmujemy się również organizacją transportów. Przy najniżej położonym jeziorze do dyspozycji zwiedzających jest duży parking, więc autokar bez problemu znajdzie miejsce parkingowe.

Cały teren znajdujący się przy kolorowych jeziorach jest bardzo atrakcyjny, ponieważ „zbudowany” jest ze skał metamorficznych. Oprócz samego oglądania przepięknych jezior, można skorzystać z zielonego szlaku turystycznego, który prowadzi z Wieściszowic na Wielką Kopę. W okolicy znajdują się liczne restauracje, w których jedzenie jest wyśmienite.

Lokalne wyroby i inne atrakcje

Na miejscu można zakupić wiele lokalnych wyrobów takich jak, swojskie wędliny czy miód z lokalnej pasieki. Dolny Śląsk, oprócz kolorowych jezior, może pochwalić się przepięknym zamkiem Bolczyków. Dla bardziej aktywnym osób wiele miejsc oferuje wynajem rowerów, również tych elektrycznych, na których polecamy udać się do miasta, którego już nie ma, czyli Miedzianka. Brzmi tajemniczo? Zanim postanowicie się tam udać, warto zapoznać się z historią tego miejsca, ponieważ bez przygotowania, ta wycieczka może wydawać się nudna i niepotrzebna.

Jeśli jednak, macie ochotę poznawać historie tego miasteczka na żywo, chętnie wynajmiemy dla waszego zespołu przewodnika, który opowie Wam fascynującą historię Miedzianka.