Chińska ekspresja artystyczna jest dla nas zupełnie egzotyczna i wyjątkowa. Nic dziwnego, nie przebywamy przecież na co dzień w tamtej estetyce i kulturze. Być może część z nas była kiedyś w Chinach, ale dla większości z nas jest to jedynie marzenie i dość odległa destynacja. Jednak dzięki temu jest tak wyjątkowa i niecodzienna. Polecamy Wam zatem ozdoby i dekoracje w stylu chińskim na Wasz event. Być może się okazać, że to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Dekoracje chińskie nadadzą się na wiele rożnych okazji, nie ma więc obaw, że będą nieodpowiednie.

Na jakie okazje?

  1. Rozpoczęcie Chińskiego Nowego Roku – szczególnie obchodzone w towarzystwach, stowarzyszeniach i fanatykach Dalekiego Wschodu.
  2. Orientalna impreza na świeżym powietrzu – szczególnie łącząca w sobie elementy egzotyki z różnych zakątków świata. Dekoracje z papieru doskonale nadadzą się na imprezy na dworze, bo powiew wiatru sprawia, że papier ładnie zachowuje się w ruchu.
  3. Integracja firmowa w tematyce azjatyckiej – jedzenie azjatyckie przypadło do gustu niejednemu Europejczykowi, dlatego na tego typu imprezy polecamy też piękne dekoracje chińskie.
  4. Eventy podróżnicze – bo na takich wydarzeniach egzotyki nigdy dość. Czerwone girlandy, opadające na ściany i podświetlane iluminacjami, z pewnością będą przywodziły na myśl niejedną przygodę przeżytą nad murem chińskim albo w pekińskich uliczkach i dżunglach.

Jaką funkcję pełnią dekoracje?

Jeśli event jest odpowiednio dobrze zorganizowany, to dekoracje są swoistym akcentem do całości wydarzenia i pełnią rolę estetyczną i wprowadzającą w dany klimat. Mają więc niebagatelne znaczenie. Ładnie przystrojona sala, rośliny czy światło, tworzą nastrój i wpływają na samopoczucie odbiorców. Nie można ich zatem pominąć, bo wtedy efekt będzie niepełny.

Koniecznie chwyćcie za telefon i skontaktujcie się z nami, jeśli tylko ta opcja doskonale wpisuje się w Wasz event. Może macie jakieś pytania? Świetnie się składa, bo jesteśmy chętni, aby rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Czekamy na Was z niecierpliwością i do usłyszenia!