Wyjazd na grę scenariuszową w lesie

2022-07-29T11:45:21+02:0002 sierpnia 2022|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Las to miejsce tajemnicze, a tajemnica nas pociąga. Chętnie wchodzimy w tego typu klimaty, bo one odrywają nas od – często szarej – rzeczywistości. To wyzwala w nas poczucie, że mamy wciąż wiele do powiedzenia w kwestii kształtowania naszego życia i że warto czasem spojrzeć na nas samych z nieco innej perspektywy – tej dalszej i bardziej kreatywnej. Aby uczynić zadość kreatywności, proponujemy Wam wyjazd na grę scenariuszową w lesie.  Jej tematyka może być zupełnie dowolnie ukształtowana – pod Wasze specyficzne preferencje.

Dlaczego las?

  1. Przyroda koi umysł, który często jest tak zmęczony bodźcami z miasta
  2. Las to pełno niespodzianek, które można odkrywać wciąż na nowo
  3. Las to naturalne otoczenie dla fauny i flory
  4. Ma wielką powierzchnię, dzięki czemu można zorganizować w nim najróżniejszego typu gry i zabawy
  5. Las to duże pokłady świeżego powietrza, dzięki któremu się dotleniamy

Gry to aktywność nie tylko dla dzieci

Warto, aby na każdym etapie życia pamiętać o tym, że nigdy nie jesteśmy zbyt starzy na dane działania, rozwój czy rozrywkę. Gra scenariuszowa to doskonałe rozwiązanie dla współpracowników, bo wtedy poznają się lepiej. Można ich podzielić na dwie lub trzy drużyny i rozdzielić role. Będzie to wymagało minimum zaangażowania aktorskiego. Znając scenariusz, dialogi oraz gesty można prowadzić dowolnie. To, co wyróżnia tę grę od innych to piękne otoczenie – w świeżym i nasyconym zapachami lasem. Brzmi zachęcająco, prawda? Jeśli tak, to ani chwili nie wahajcie się i napiszcie do nas, a opowiemy Wam o wszelkich szczegółach.

Nasza firma od lat organizuje różnej maści eventy. Dlatego też doskonale wiemy, czego możecie potrzebować. Gra scenariuszowa to świetna okazja do świętowania sukcesu lub jubileuszu, integracji współpracowników, albo zwykłego wyjazdu firmowego w ramach rozdysponowania dostępnych środków na rozwój lub urlop i odpoczynek. Śmiało kontaktujcie się z nami, a odpowiemy na Wasze pytania. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE