Impreza w stylu stowarzyszenia umarłych poetów

2022-01-20T01:30:34+01:0023 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Stowarzyszenie umarłych poetów to znany film z lat osiemdziesiątych. Opowiada historię o nauczycielu literatury, który tchnął w młodych ludzi nieco romantyzmu, nieszablonowego myślenia, innowacyjności. Zaproponował studentom inny model życia, którego wcześniej nie znali. Powtarzające się schematy powodowały nudę i przewidywalność codzienności. Ów romantyczny nauczyciel pokazał im inną drogę, która okazała się być… o wiele ciekawsza. A wy – odważycie się na ciekawy event, którego do tej pory nie znaliście?

Jakie okoliczności mogą sprzyjać świętowaniu w duchu poezji?

  1. Wieczór panieński – jeśli tylko panna młoda to niepoprawna romantyczka. Na takim wieczorze można zamarzyć o wspólnym przyszłym życiu z wybrankiem, ale jednocześnie odpocząć od jego obecności i w damskim gronie uraczyć się niebanalną poezją.
  2. Urodziny poetki amatorki – z pewnością doceni ten mały gest i spotkanie w spokojnym stylu, gdzie prym będzie wiódł walor intelektualny.
  3. Rozpoczęcie studiów polonistycznych – będzie to okazja nie tylko do integracji zapoznawczej, ale i wymiany pierwszych doświadczeń z literaturą.

Jakie atrakcje muszą się pojawić na tej imprezie?

  1. duże fotele i poduszki do siedzenia – bo trzeba usiąść wygodnie, by swobodnie rozmawiać o poezji, wierszach i romantycznych scenariuszach, o których się marzy.
  2. stoisko z winem i serami – rozważania należy snuć przy odpowiednim zaopatrzeniu, aby ich owoce były sowite.
  3. lampiony i pochodnie – zrobią niewątpliwie przytulny i klimatyczny nastrój.
  4. stoisko z herbatami świata – nic tak nie ogrzewa duszy jak poezja i kubek aromatycznej herbaty!

Jeśli jesteście duszami rozmarzonymi, otwartymi i ciągle wybiegacie gdzieś myślami hen daleko, aby eksplorować świat idei, impreza w stylu stowarzyszenia umarłych poetów jest doskonała dla Was. Wyzwoli w Was nowe pomysły, natchnienia i pozwoli choć trochę zaspokoić ducha tęsknoty. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, w związku z powyższą ofertą, niecierpliwie czekamy na Wasze pytania – możecie je zadawać drogą elektroniczną lub telefoniczną. Serdecznie zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE