Wynajem konsoli PS4

Era Play Station odkąd pojawiła się kilkanaście lat temu, trwa do dzisiaj, co chwile zaskakując nowymi ulepszeniami. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na organizację imprez integracyjnych w formie zawodów z wykorzystaniem konsoli do gier. Zastanawiasz się jednak, czy jest możliwe zorganizowanie takich zawodów na szeroką skalę? Ależ oczywiście! Niezależnie od liczby uczestników eventu zorganizujemy dla ciebie fantastyczną imprezę z Play Station w tytule!

Konsole Play Station 4

Mówiąc o konsolach, jako pierwsze na myśl o ich wykorzystaniu przychodzą gry. Owszem, konsole wraz z dodatkowym osprzętem, idealnie nadają się do wykorzystania podczas turnieju w gry wideo. Jednakże możliwości ich wykorzystania są dużo większe. Mogą posłużyć także jako odtwarzacze filmów nagranych w technologii Blu – Ray, lub jako następca popularnych kiedyś odtwarzaczy DVD. Wyposażenie dodatkowe jakie możemy zaoferować to telewizory – plazmowe lub LCD, bezprzewodowe słuchawki, kamery, gogle wirtualnej rzeczywistości, kierownice wyścigowe czy też joysticki do gier bokserskich. Dbając o najwyższy komfort użytkowania naszego sprzętu, oferujemy dodatkowo wynajem profesjonalnych, regulowanych foteli dla graczy.

Wynajem konsoli przez agencję Whatevent

Powody, dla których wynajem konsoli staje się bardzo atrakcyjnym wariantem jest wiele. Po pierwsze, organizując dużą imprezę, polegającą przede wszystkim na rozegraniu turnieju w dowolną grę, potrzebna jest duża ilość stanowisk, a to ciągnie za sobą konieczność wyposażenia każdego z nich w konsole Play Station. Również, gdy gra na konsoli ma być tylko elementem rozrywkowym lub też trzeba będzie za jej pomocą wykonać jedno z zadań integracyjnych, przyda się ich większa ilość. Decydując się na wynajęcie kilku lub kilkudziesięciu konsoli Play Station 4 od naszej agencji eventowej, możesz mieć pewność, że sprzęt który otrzymasz jest w pełni sprawny, na bieżąco sprawdzany i aktualizowany. Zależy nam na dobrej zabawie, a co za tym idzie, nie możemy pozwolić na wystąpienie jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji. Wraz ze sprzętem istnieje możliwość wynajęcia animatorów, którzy wytłumaczą zasady turnieju i będą czuwać nad jego przebiegiem.
Z nami twoja impreza na pewno się uda!