Walizka retro to sam styl i szyk. Nie od dziś wiadomo, że to, co klasyczne jest zawsze i wszędzie pożądane. Walizki można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka z nich. Jeśli będziecie zainteresowani, to koniecznie dajcie nam znać, a skroimy event na Waszą miarę! Ta oferta jest odpowiednia dla Was, jeśli szykuje Wam się event na który potrzebujecie wielu ciekawych rekwizytów i sprzętów. Można je używać wyłącznie w celach scenograficznych i estetycznych, albo skorzystać z ich specjalnych właściwości. Nie czekajcie dłużej, ale przeczytajcie koniecznie do końca!

Jakie zastosowanie mogą mieć walizki?

  1. Schowek – prezent dla solenizanta? Upominek z okazji rocznicy? Wielka niespodzianka dla szefa? Retro walizka sprawdzi się tu doskonale!
  2. Element scenografii lub stylizacji – a wszyscy wiemy, jak ważne są wrażenia estetyczne w odbiorze eventu!
  3. Przechowalnia sprzętu – jeśli chcecie coś ukryć, a potem przenieść w inne miejsce, to jest to doskonały moment, aby wykorzystać retro walizkę!

W jakich stylizacjach się sprawdzą?

  1. Retro
  2. Filmowej
  3. Baśniowej
  4. Podróżniczej
  5. Uczelnianej

Jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania, dlatego zachęcamy, byście zadawali nam pytania odnośnie ofert – możemy je modyfikować tak, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani. Rozumiemy, że sytuacje naszych klientów są różnorodne, dlatego hołduje nam zasada indywidualnego podejścia do Was. Podchodzimy do naszych klientów kompleksowo, zapewniając im organizację i obsługę wydarzenia. Jeśli w związku z jakąkolwiek naszą ofertą, zrodziły Wam się jakieś pytania, to nie wahajcie się ich zadawać. Spieszymy z odpowiedzią! Rozwiejemy Wasze wątpliwości i dostosujemy do Waszych oczekiwań. Do usłyszenia!