Każdy zarząd zasługuje na nieco rozrywki i miłego świętowania. Pełni przecież niebagatelną rolę i jest ważnym elementem całej tej wielkiej układanki, jaką jest firma. A zatem, gdy obchodzi swój jubileusz, zasługuje na to, aby bawić się z rozmachem. Proponujemy Wam więc dzisiaj ofertę świętowania w stylu mafii! Brzmi ciekawie? Zapewniamy, że takie właśnie jest!

Czego nie może zabraknąć na jubileuszu?

  1. Mobilnego kasyna
  2. Limuzyny
  3. Mobilnego baru
  4. Czerwonego dywanu
  5. Bilardu

Gdzie można zorganizować tę imprezę?

  1. W dworku
  2. W kawiarni w kamienicy
  3. W Sali weselnej
  4. W drewnianym domku w lesie

Imprezy tematyczne – warto?

Uwielbiamy urządzać imprezy w różnorodnej tematyce! Jeśli i Wy nie boicie się nowych wyzwań, aranżacji czy doznań, to koniecznie zapoznajcie się z naszymi innymi ofertami! Często prezentujemy naszym klientom ciekawe i zupełnie innowacyjne propozycje na tematyki eventu. Jeśli macie też jakiś swój pomysł albo oczekiwania, to dajcie nam śmiało znać, a zrobimy co wszystko w naszej mocy, by to sprawić!

Dbamy o Wasze zaangażowanie intelektualne i psychiczne, dlatego serdecznie polecamy Wam imprezę mafijną! Jesteśmy pewni, że przypadnie Wam do gustu. Coraz częściej obserwujemy proces znudzenia wydarzeniami – zarówno małymi jak i dużymi. Jest to jednak niemożliwe z naszą firmą, która tak dba o swoich klientów, by byli w pełni usatysfakcjonowani. Możemy też modyfikować nasze propozycje, by dostosowywać je do Waszych indywidualnych preferencji. Zależy nam, by kształtować wydarzenia specjalnie dla Was, bo nasze życie to jeden wielki event.