Palenie shishy to bardzo popularna forma spędzania czasu w gronie znajomych, szczególnie w krajach arabskich. Moda na tego typu rozrywkę przybyła także do Polski, zwiększając sukcesywnie grono swoich zwolenników. Aby uatrakcyjnić imprezę, warto wziąć pod uwagę skorzystanie z tego rodzaju atrakcji.

Budowa shishy

Shisha to inaczej odmiana fajki wodnej. Jej głównym elementem składowym jest różnej wielkości dzban. Wykonany najczęściej jest ze szkła, można jednak spotkać dzbany ceramiczne bądź też miedziane. Oczywiście shishę ozdabiają orientalne ornamenty, tak bardzo charakterystyczne dla kultury wschodu. Do dzbana wlewa się odpowiednią ciecz – może być to sama woda, woda z lodem, mleko, alkohol lub inne płyny, z jakich aktualnie chce się skorzystać. Na wierzch nakłada się specjalny system z metalowej, również często bogato zdobionej, rury. Odpowiada za pełnienie dwóch ważnych funkcji. Pierwszą z nich jest funkcja korka, a drugą doprowadzanie powietrza i odprowadzanie dymu. Zakończenie rury zwieńcza podstawka bądź też małe naczynko z wykonane gliny – to miejsce na melasę bądź owocowy susz. Kolejnym elementem jest wężyk zakończony drewnianym lub metalowym ustnikiem, który służy do zaciągania dymu wytworzonego w dzbanie. Wężyki początkowo tworzone były ze skóry, jednak dziś to często elastyczna, plastikowa bądź metalowa rurka powleczona materiałem. Czas palenia to zwykle około czterdziestu minut.

Wynajem shishy na imprezę

Na imprezie, shisha świetnie sprawdzi się jako odskocznia od tańca. Ta dość nietypowa atrakcja na pewno wzbudzi zainteresowanie wśród osób, które już kiedyś miały do czynienia z paleniem shishy, ale także przyciągnie osoby, które widzą taki sprzęt być może pierwszy raz w życiu. Już nie musisz się martwić skąd wziąć taką dużą fajkę wodną – mamy rozwiązanie, które pozwoli ci nie wydawać na nią sporych pieniędzy. Dzięki naszej agencji wynajmiesz shishę odpowiedniej wielkości, zgodnie z zapotrzebowaniem. Dodatkowo zagwarantujemy osobę obsługującą ten sprzęt, abyś nie musiał przejmować się melasą, węgielkami czy innymi sprawami związanymi z eksploatacją. Gwarantujemy udaną zabawę, a także duże oszczędności związane z okazyjnym wynajmem – gdy zapotrzebowanie będzie na większą ilość sztuk, możesz również liczyć na korzystne rabaty.