Wycieczka po górach, wyjazd do SPA nad morzem, survival w mazurskich lasach – wszystko to już było. Kończą Ci się pomysły na wyjazdy firmowe? Nie próżnujemy! Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną propozycję. Co powiesz na wyjazd firmowy do Rzeszowa, a głównie do Starego Browaru Rzeszowskiego, czyli prawdziwej gratki dla wszystkich miłośników piwa?

Oczywiście Rzeszów skrywa w sobie o wiele więcej atrakcji, jednak to na browarze chcielibyśmy się skupić – głównie ze względu na jego wyjątkową formę. Pokrótce opowiemy też o innych miejscach, które warto zobaczyć podczas wizyty w tym podkarpackim mieście.

Stary Browar i inne atrakcje Rzeszowa

Zacznijmy od Starego Browaru Rzeszowskiego. Dlaczego to właśnie to miejsce polecamy? Przede wszystkim dlatego, że piwo warzą tam doświadczeni piwowarzy. Nie ma tam miejsca na bylejakość, duże koncerny czy produkcję masową. Każde z dostępnych tam piw jest niczym dzieło sztuki dla kubków smakowych.

Co jeszcze wyróżnia Stary Browar Rzeszowski? Jest to pierwszy browar restauracyjny na podkarpaciu. Wyjątkowa forma pozwala na skosztowanie piw w miejscu, w którym są one produkowane, a wszystko to przy pysznych daniach polskiej kuchni.

Choć trzeba przyznać, że browar restauracyjny to wyjątkowe miejsce na mapie Rzeszowa, z pewnością nie jest jedyną atrakcją tego miasta. Co jeszcze warto zobaczyć będąc na wyjeździe firmowym w Rzeszowie?

Przede wszystkim Zamek Lubomirskich. Jest to jeden z piękniejszych zabytków tego miasta. Wybudowany został w latach 1902-1906. Zamek ten pełnił funkcję więzienia podczas II wojny światowej. Przeprowadzano w nim także egzekucje działaczy ruchu oporu. Obecnie zamek jest siedzibą Sądu Okręgowego w Rzeszowie.

Warty uwagi jest również rynek w Rzeszowie, a przede wszystkim Podziemna Trasa Turystyczna zwana „Rzeszowskimi Piwnicami”. Jest to trasa łącząca staromiejskie piwnice, które znajdują się pod miejskim rynkiem. W zaciemnionych piwnicach znajdują się repliki zbroi, broni białej, a nawet wystawa zabawek.

Rzeszów z Whatevent

Gotowy, by poznać Rzeszów i odkryć smaki warzonych w Rzeszowskim Browarze piw? Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy wyjazd firmowy, podczas którego nie tylko napijesz się z pracownikami wybornego piwa, ale także zdążysz odkryć uroki tego podkarpackiego miasta.