Zastanawiasz się jak trafiłeś do tego zapomnianego miejsca. Jedyne co pamiętasz, to że skończyła ci się benzyna w samochodzie i musiałeś przeczekać gdzieś tę okropną ulewę. Zadajesz sobie w duszy pytanie, o to, co cię skłoniło żeby schronić się na takim odludziu i w tak upiornym domu, ale grzmoty piorunów i uderzenia ciężkich kropel deszczu o rozpadający się dach wytrącają cię z tej zadumy.

Idziesz z duszą na ramieniu ciemnym, przegniłym, pokrytym pajęczynami korytarzem, mając tylko nikłe światło latarki, które wskazuje ci drogę. Nagle słyszysz jakiś szelest przed sobą… to tylko szczur…! O mały włos, a by się skończyło na zawale. Podchodzisz do framugi okna na końcu korytarza i spoglądasz na rozpościerający się przed tobą krajobraz szalejącej ulewy, mając w tle krwiste, zachodzące słońce. Gdy tak wpatrujesz się w ten ponury pejzaż, nagle w odbiciu popękanej szyby dostrzegasz dwa, niewyraźne, czerwone punkciki, a potem… czujesz na swoim karku chłodny, ciężki powiew i jakby coś lodowatego i śliskiego zaciskało się powoli na twojej szyi…

Uff… całe szczęście, że to tylko jedna z tych strasznych opowieści!

Wieczór opowieści grozy

Planujesz wieczór opowieści o duchach i potrzebujesz natchnienia w przygotowaniu imprezy? Zatem dobrze trafiłeś, bowiem jesteśmy w stanie zagwarantować, by wampiry, strzygi, zombie i upiory nawiedziły twoją imprezę i sprawiły, że będzie ona STRASZNIE udana…

Firma Whatevent zapewni profesjonalne grupy gawędziarzy, klimatyczne dekoracje, stroje, muzykę, napoje oraz przekąski, które z pewnością wzbogacą mroczny klimat twojej imprezy.

Organizacja storytellerów

Jeśli nie masz na podorędziu nikogo, kto potrafi opowiadać albo zna wystarczająco straszne historie grozy, bez obaw! Jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalną grupę oratorską, prezentującą niesamowite legendy, creepypasty oraz opowieści wyjęte z prawdziwych koszmarów gotyckich mistrzów grozy, takich jak Edgar Allan Poe, Montague Rhodes James, czy H.P. Lovecraft.

Sceneria rodem z koszmarów

Oczywistym jest, że impreza z upiorami wymaga przygotowania odpowiedniego nastroju. Aby twoi goście lepiej wczuli się w klimat mrożącej krew w żyłach historii, nasza firma jest w stanie zapewnić organizację odpowiedniego tła takiego wydarzenia. Nie może u was zabraknąć elementów dekoracyjnych, takich jak świec, łańcuchów, czaszek, czy pajęczyn, ale także przeróżnych strojów, masek, napojów (alkoholowych i zwykłych) imitujących krew oraz przekąsek. Ponadto, oferujemy również organizację odpowiedniej muzyki na żywo lub z nagrania, która z pewnością dopełni klimatu tego niesamowitego wydarzenia.

Jakość wykonania

Jeśli masz dość kupowania lub zamawiania wątpliwej jakości dekoracji na eventy, z nami twoje problemy się skończą! Nasza firma pozostaje w stałym kontakcie z fachowcami, oferującymi produkty wyłącznie najwyższej jakości, wykonane z troską o jak najdokładniejsze oddanie klimatu danego rodzaju imprezy.

Przykłady wykorzystania eventu

Wieczór opowieści grozy to idealny pomysł na imprezę niespodziankę, imprezę tematyczną, imprezę urodzinowa, event firmowy lub jako temat przewodni na Halloween. W przypadku braku pomysłu na wykorzystanie imprezy, oferujemy pomoc w oparciu o doświadczenie i rzesze zadowolonych klientów.

Wybierając naszą firmę jako partnera w przygotowaniu twojego eventu, gwarantujemy, że wydarzenie to na długo zapadnie w pamięci gości i zapewni im niezapomniane wrażenia.