Lato to czas, dzięki któremu można spędzić wyjazd firmowy i skorzystać z atrakcji, których w innych porach roku nie można zorganizować. Taką atrakcją jest na przykład wyjazd firmowy ze skuterami wodnymi i nauka ich prowadzenia.

Dla kogo warto zorganizować wyjazd firmowy ze skuterami wodnymi?

Nie każda branża, nie każdy zespół ludzi skorzysta z wodnych atrakcji. Nie wszyscy bowiem potrafią pływać a część osób obawia się także samodzielnego prowadzenia skuterów.  Skutery wodne nad Zalewem Zegrzyńskim to oferta dla grup, która uczy jak prowadzić skutery, jak z nich skorzystać bezpiecznie i jak później samodzielnie wypożyczać skuter,  aby przestrzegać prawa, przepisów i bezpiecznie jeździć lub ścigać się po wodzie. Tak wymyślona atrakcja dla zespołu firmowego to możliwość skorzystania z nietypowej atrakcji i podniesienie kwalifikacji, które nie muszą być spójne z zawodem jaki pracownicy wykonują.  Będzie to ciekawa niespodzianka i nagroda za dobrze wykonywaną do tej pory pracę.

Są jednak zawody, które pozwalają zorganizować taki wyjazd firmowy, który będzie się opierał na szkoleniu ze skuterami wodnymi każdego dnia. Takimi zawodami, w których skuter wodny pozwala podnieść dotychczasowe kwalifikacje, jest branża nurków, ratowników, branża ochroniarska, ale także wszelkie dziedziny motoryzacyjne, motocyklowe czy kaskaderskie. Umiejętności prowadzenia skutera wodnego mogą być przeniesione następnie w życie i branżę, która jest powiązana z wodnym światem lub prędkością. Umiejętności kaskaderskie przeniosą się na branżę filmową, więc kształcenie się w tym zakresie posiadając firmę kaskaderska na pewno będzie dla pracowników ciekawym wyzwaniem.

Dlaczego warto skorzystać ze skuterów nad Zalewem Zegrzyńskim?

Zalew Zegrzyński charakteryzuje się ciekawą lokalizacją i wieloma sportami wodnymi, z jakich można korzystać w tej lokalizacji. Bliska lokalizacja stolicy Polski, pozwala przyjechać tutaj osobom nawet z odległych rejonów kraju. Dotarcie nad Zalew Zegrzyński z Warszawy nie jest bowiem problematyczne, a odległość nie jest znacząca. Grupowe wybranie się na skutery, aby nauczyć się je prowadzić nie jest możliwe w każdym miejscu, więc Zalew Zegrzyński oferując taką ofertę pozwala stworzyć wycieczki skuterami i nabrać nowych umiejętności, które mogą przydać się w życiu. Lokalizacja i oferta zachęcają zatem do realizacji wyjazdów firmowych właśnie tutaj.