Polska usłana jest małymi i dużymi miejscowościami. O tych większych zwykle słyszy się różne ciekawostki, niestety te mniejsze spychane są w cień, mimo, że mają wiele ciekawych rzeczy do zaoferowania turystom. Nasza agencja organizuje wspaniałe wypady właśnie do małych wsi i miasteczek, które dają nieograniczone możliwości odpoczynku i budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników. Jednym z takich miejsc jest Brynek.

Ciekawostki i możliwości jakie czekają w Brynku

Już samo położenie tej niewielkiej miejscowości zachęcają do jej odwiedzin. Leży bowiem w otoczeniu lasów, nad rzeką Stołą. Oprócz tego ma dostęp do kilku zbiorników wodnych – na przykład do Zalewu Brzeżnica. Pierwsze wzmianki o wsi pojawiają się już w zapiskach z XVI wieku. Jednak pałac postawiono tam dopiero w 1829 roku przez rodzinę Rosenthaltów. Kilkanaście lat później pałacyk rozbudowano dodając dwa skrzydła i dwie wieże. Jednak po historycznych perypetiach – o których na pewno wspomni nasz przewodnik – w 1904 roku kolejni właściciele zburzyli pałac do fundamentów i w rok postawili w tym miejscu zupełnie nowy budynek. Obecnie pałac wygląda naprawdę imponująco – zachowano w stanie nie zmienionym większość wnętrz. Mimo, że aktualnie mieści się tutaj internat Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych imienia. Stanisława Morawskiego, nasza agencja zorganizuje jego zwiedzanie. Samo otoczenie tej pięknej budowli zachęca do odwiedzin. Mowa tutaj o wspaniale utrzymanym i zadbanym kompleksie parkowym na czele z zachwycającym Ogrodem Botanicznym. Naszej uwadze nie umknie również wieża wodna, a także inne budynki należące niegdyś do pałacowych włości – stajni, wozowni i budynki mieszkalne. Charakterystyczne dla nich jest ich wykonanie z cegły klinkierowej.

Integracja w Brynku

Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że otrzymasz usługi na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra pasjonatów dobrej zabawy – naszych animatorów – to klucz do osiągnięcia integracyjnego sukcesu. Dzięki ciekawej historii i zabytkach, jesteśmy w stanie stworzyć scenariusz zabawy stricte dotyczący miejsca, w którym się znajdujemy, dzięki czemu oprócz wydobycia pożądanych zachowań i wpływu na uczestników, przy okazji utrwalamy informacje historyczne i ciekawostki dotyczące naszego wspaniałego kraju. To swego rodzaju dwa w jednym – połączenie przyjemnego z pożytecznym. A właśnie to jest zawsze celem spotkań integracyjnych.