Są miejsca na mapie Polski, które powinno się odwiedzić więcej niż jeden raz. Nie istotne czy powodem do spotkania się tam jest impreza integracyjna, urodziny dziecka czy wycieczka szkolna. Takim miejscem dla każdego wydaje się być Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza” w Wodzisławiu Śląskim. Razem z naszą agencją eventową spędzicie tam niesamowity, pełen zabawy i spontaniczności, wartościowy czas.

Atrakcje jakie czekają w Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”

Powodów dla których event w tym miejscu będzie zaskakujący jest tak wiele jak atrakcji, które można tam znaleźć. Nasi animatorzy przeprowadzą grupę kolejno poprzez konkurencje, jakie stworzyliśmy na bazie tutejszego wyposażenia. Park linowy będzie świetnym początkiem i swego rodzaju rozgrzewką przed kolejnymi wyzwaniami. O tym, że jest to miejsce dla każdego świadczy odpowiednia asekuracja oraz dostosowane stopnie trudności przeszkód do możliwości uczestników. Stamtąd zawodnicy podzieleni na grupy, przeniosą się na teren specjalnie przygotowany do gry w „chowanego”. Dokładnie tak, ta podwórkowa zabawa świetnie wpisuje się w kanon integracyjny – nieco zmodyfikowana przez naszych animatorów na pewno przysporzy wielu pozytywnych emocji. Stamtąd już krótka droga do trzech torów, na których każda drużyna będzie musiała zebrać jak największą liczbę punktów. Znajdziemy tam tor do gry w kapsle, tor do buli oraz kręgle rosyjskie. Zabawa oczywiście będzie się odbywać pod czujnym okiem naszych animatorów, wraz z instruktażem zapewnionym z ich strony. Świetną atrakcją są ruchome labirynty – pozwolą na sprawdzenie się uczestników w zdolności zapamiętywania, orientacji w terenie oraz pokonanie własnych lęków. Kolejnym punktem będą tak zwane Ogródki Jordanowskie z największym w Polsce linarium. Wyścigi zdalnie sterowanych samochodów na specjalnie do tego celu przygotowanym torze z pewnością dostarczą tak wielkich emocji jak rajdy formuły pierwszej. Po zakończeniu zawodów i wręczeniu nagród zwycięzcom przyjdzie chwila na odpoczynek i spokojniejsze spędzenie czasu.

Relaks w „Trzech Wzgórzach”

Znajdziemy tutaj doskonale przygotowane miejsce do wypoczynku. Zorganizujemy ogromne ognisko z możliwością pieczenia kiełbasek, tworząc bardzo piknikową atmosferę. Skorzystać będzie można także z Chaty Solnej – to wzmacniająca organizm tężnia solankowa, z dobroczynnie działającym mikroklimatem. Tak szalona wyprawa razem z naszą agencją eventową to gwarancja niezapomnianych wrażeń i doskonałej integracji.