Jak przygotować ciekawe zaproszenia na otwarcie sklepu/restauracji?

2020-08-02T16:53:38+02:0001 sierpnia 2020|Agencja Eventowa, Jubileusze|

Otwarcie nowo stworzonego miejsca to bardzo stresujący czas dla właścicieli. Wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik, tak aby przybyli goście nie rozczarowali się nowym miejscem. Rzadko zdajemy sobie sprawę, że o jakości naszego miejsca, świadczy nawet sposób, w jaki zaprosimy uczestników na otwarcie.

Zaproszenie poprzez grupę na Facebooku

Coraz częściej właściciele restauracji czy sklepów, zapraszają gości poprzez utworzenie wydarzenia na Facebooku. Dodają najpierw do grupy osoby, które chcą zaprosić, a następnie umieszczają posty informacyjne. To bardzo prosta forma, na zaproszenie dużej ilości osób w krótkim czasie, jednak nie polecamy jej! To dość nieprofesjonalne, aby w taki sposób zapraszać swoich gości. Żaden zaproszonych nie poczuje się wyjątkowo. Istnieje również możliwość, że ktoś nie zauważy istotnej informacji, którą zamieścisz i np. spóźni się na otwarcie. Facebook, sprawdzi się w dalszej części Twojej działalności. Jednak gości warto zaprosisz w bardziej elegancki sposób.

Przygotuj wyjątkowe zaproszenia

Jeżeli otwierasz restauracje, koniecznie upiecz słodkie ciasteczka. Powinny być małych rozmiarów, będą stanowić element wyjątkowego zaproszenia. Wszystkie ciasteczka, należy zapakować w ozdobny papier, tak aby przykuwały uwagę. Zaproszenia możesz napisać ręcznie, jeśli jednak zapraszasz naprawdę dużo osób, napisz je na komputerze. Wybierz ozdobą czcionkę, jednak nie przesadzaj z kolorami. Czarny kolor czcionki jest zawsze najlepszym wyborem. Zapakuj zaproszenie wraz z wypiekiem. Zaproszenia możesz dostarczyć osobiście lub wysłać kurierem.

Jeżeli otwierasz sklep, postaw na drobny upominek, który nawiązuje do twojej działalności. Zaproszone osoby, docenią Twoje starania i poczują się wyjątkowo. Warto wkładać serce, nawet w najdrobniejsze elementy, które mają związek z naszą firmą. Pamiętaj! Detale również świadczą o jakości i przyciągają uwagę. Jeżeli nie jesteś w stanie sam/sama przygotować zaproszeń, możesz zlecić to nam! Dostarcz jedynie drobiazgi, które będą nawiązywać do Twojego przedsięwzięcia, a my zajmiemy się całą resztą, łącznie z dostarczeniem zaproszeń.

 

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE