Impreza stylizowana na zjazd kapitanów statków

2021-11-07T20:41:01+01:0024 listopada 2021|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Kapitan to najważniejsza osoba na statku. Decyduje on, w którym kierunku uda się cała załoga, podejmuje najważniejsze decyzje i jest odpowiedzialny za innych. Może też wydawać polecenia. Musi mieć oczy dookoła głowy, ponieważ rzeczywistość morska może się zmieniać.  Wyobrażacie sobie sytuację, gdy na jednej imprezie są sami kapitanowie? Istny chaos! Ale spokojnie, nasza firma profesjonalnie ogarnie sytuację!

Gdzie może się odbyć?

Oczywiście – na statku! Będzie on zacumowany, więc nie musicie się obawiać, że niespodziewanie odpłyniecie w głąb wód. Po zjedzonym wspólnie posiłku, przyjdzie czas na zabawy taneczne na pokładzie. Całość będzie okraszona światłami i lampionami, żeby – gdy tylko przyjdzie mrok – rozświetlać Wam drogę – oczywiście nie do portu, ale do kolejnego stoiska z ciekawymi atrakcjami.

Co oferują stoiska na pokładzie statku?

  1. zabawy marynarskie – a w ich ramach oczywiście nagrody dla zwycięzców,
  2. karaoke z szantami – ponieważ są nieodłącznym elementem każdej morskiej żeglugi,
  3. stoisko z instaxem – aby uwiecznić ciekawe chwile na papierze,
  4. stoisko z rumem – wszak nie trzeba być Jackiem Sparrowem, aby obcować z tym trunkiem,

Jaki dress-code obowiązuje?

Musicie być przede wszystkim odziani w białe spodnie, błękitną koszulkę w paski, a także beret lub czapkę kapitańską. Rola kapitana zobowiązuje, dlatego nie może on sobie pozwolić na obojętną stylizację. Kapitan to najważniejszy człowiek na statku, dlatego musi się wyróżniać, aby wszyscy go rozpoznali i aby dał przykład innym. Imprezy stylizowane mają to do siebie, że zawierają konieczność charakteryzowania własnej osoby na dany styl i za to je uwielbiamy!

Zachęcamy Was do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy zgranym zespołem, który od lat organizuje różnego rodzaju eventy i wydarzenia, w tym – imprezy tematyczne. Dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dlatego gwarantujemy, że będziecie zadowoleni. Jesteście gotowi? Możemy podnosić kotwicę, byśmy wyruszyli na niezapomnianą przygodę?

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE