Festyny przybierają różne oblicza. Wśród nich wyróżnić możemy festyny skierowane do dzieci czy festyny rodzinne. Coraz częściej organizowane są również festyny tematyczne. Tym razem chcemy przybliżyć Ci festyn w stylu boho.

Boho to styl, który zyskał wielu zwolenników, nie tylko za granicą, ale także w Polsce. Jego subtelność i eteryczność ceniona jest przede wszystkim przez panny młode, które coraz częściej organizują wesela inspirowane właśnie stylem boho. Styl ten doskonale wpasuje się również na festyn, szczególnie ten letni lub wczesnojesienny.

Organizacja festynu w stylu boho

Styl boho wyróżnia się niezwykłą delikatnością. Kolory, które przeważają w tym stylu to biel, krem, beż, a także pastele, na przykład pudrowy róż czy rozbielony błękit. Elementy, które wyróżniają styl boho to z kolei koronki, delikatne materiały, sznurki konopne, szary papier i inne, ekologiczne tworzywa. Jest to styl, w którym mocno podkreślane jest obcowanie z naturą.

Jak zorganizować festyn w stylu boho? Na co zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim zadbać należy o elementy, których nie może zabraknąć na żadnym festynie. Mowa tu o odpowiednim miejscu czy scenie. Pozostałe składowe będą już nieco odbiegać od tych, które wybierane są na standardowe festyny.

Podczas festynów nie może zabraknąć muzyki. Styl boho rządzi się swoimi prawami. Trudno wyobrazić sobie połączenie go na przykład z muzyką elektroniczną czy disco. Spokojne, delikatne w odbiorze utwory będą strzałem w dziesiątkę. Organizując festyn w stylu boho warto zainteresować się lokalnymi twórcami. Wśród nich często znajdują się wokaliści, którzy tworzą nietuzinkową muzykę wpasowującą się właśnie w klimat boho.

Organizując festyn w stylu boho nie można pominąć również dekoracji. To one będą jako pierwsze ukazywać się gościom. Do ozdobienia takiego festynu idealnie sprawdzą się papierowe lampiony zawieszone na konopnych sznurkach, ręcznie robione dekoracje na szydełku czy makramy.

Festyn w klimacie boho z Whatevent

Styl boho urzekł także Ciebie? Nic dziwnego, trzeba przyznać, że jest on niezwykle urokliwy. Zorganizujemy dla Ciebie festyn, który w każdym, nawet najmniejszym aspekcie będzie oddawał klimat stylu boho. Subtelna muzyka i eteryczne dekoracje to tylko część tego, co możemy zaoferować.

 

Skontaktuj się z nami i spraw, by Twoi goście mogli poczuć magiczny klimat boho na Twoim festynie.