Okres świąteczny należy do najbardziej intensywnych momentów w ciągu roku, jeśli chodzi o ruch w centrach handlowych. Rzesze konsumentów wędrują po sklepach, by jak najlepiej przygotować się do świąt i wybrać trafne prezenty dla swych najbliższych. Warto w tym czasie zainteresować klientów dodatkowymi atrakcjami.

Co skłania ludzi do odwiedzania galerii handlowych w okresie przedświątecznym?

 Z pewnością jest to wspomniana wcześniej pogoń za prezentami. Sklepy w galeriach handlowych bardzo sprawnie reklamują swoje pomysły na podarunki, oferując swoim klientom wiele interesujących promocji. Inną sprawą jest też przedświąteczny szał spotkań: ludzie często nie są w stanie spotkać się z niektórymi bliskimi przy świątecznym stole, więc spotykają się przed świętami, by wręczyć sobie prezenty wcześniej i porozmawiać o sprawach bieżących, na przykład na kawie w centrum handlowym.

Jak skutecznie zorganizować w galerii handlowej event świąteczny?

 Mając na uwadze cele, w jakich klienci odwiedzają galerie w okresie przedświątecznym, można dojść do wielu interesujących wniosków. Często zabierają tam ze sobą dzieci – warto zapewnić atrakcje szczególnie im. Co można zatem zorganizować w galerii handlowej?

  • świąteczne zniżki w sklepach
  • świąteczny park dla najmłodszych, gdzie dzieci mogą spotkać świętego Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie
  • losowanie prezentów dla klientów galerii handlowej
  • warsztaty z pieczenia świątecznych pierników
  • koncert kolęd i piosenek świątecznych

Warto zadbać o odpowiednią dekorację centrum handlowego. W przestrzeń galerii można wprowadzić drzewka choinkowe ozdobione bombkami w jednym motywie kolorystycznym, można rozwiesić światełka zaprogramowane na cieszące oko, ale nie za bardzo rozpraszające tryby błyskania. W parku dla dzieci można postawić chatkę z piernika i sztuczne renifery, a ze sklepienia budynku mogą zwisać duże płatki śniegu. Nasza firma zadba o przygotowanie eventu dla państwa w należyty sposób. Oferujemy szereg dekoracji pasujących do tematu eventu i zapewniamy profesjonalną obsługę, która na pewno spotka się z państwa oczekiwaniami.