Wydarzenia sylwestrowe to event, które w dużej mierze opierają się na hucznej zabawie do białego rana. Niemniej jednak, w chwili obecnej wielu młodych ludzi poszukuje ciekawych i mniej formalnych rozwiązań na tę ostatnią noc w roku. Sylwester to wydarzenie, które planujemy zdecydowanie z większym wyprzedzeniem, dlatego też jeśli to nam przypadła rola organizatora tego eventu to musimy decydować kilka miesięcy wcześniej. Profesjonalnie zorganizowana impreza pozwoli na dobra zabawę przez całą noc. Dla osób, które poszukują niecodziennych pomysłów i wrażeń przedstawiamy kilka inspiracji na sylwestrową imprezę tematyczną.

Impreza w Hollywood

W kwestii wybierania tematów na imprezy tematyczne istnieje wiele kluczy i sposobów dobierania motywu do zainteresowań i charakterów gości. Niemniej, jeśli mamy do zorganizowania większe wydarzenie warto skorzystać ze sprawdzonych pomysłów, które zagwarantują nam sukces. Zdecydowanie do takich tematów należy impreza z gwiazdami Hollywood. Zadbajmy by w tę ostatnią noc wystrój i dekoracje lokalu nawiązywały do ceremonii wręczania Oscarów. Bogate wnętrze, czerwony dywan i szampan z truskawką to must have takiej imprezy! Do równie waznych aspektów zaliczmy stroje gości- poprośmy prze okazji zapraszania o wizytowych strojach Panów i sukniach balowych dla Pań. Zwieńczeniem takiego projektu będzie muzyka filmowa i tańce do rana.

Klimatyczne lata 70 i 80

Czasy wielkich przebojów i kolorowych strojów to doskonały motyw przewodni sylwestrowej nocy.  Ten wieczór zdecydowanie powinny rozświetlić duże i kolorowe dyskotekowe kule czy odrobinę kiczowate dodatki. Niezwykle ważnym aspektem tego okresu jest muzyka- zadbajmy więc by nasz DJ miał na swojej liście tylko największe przeboje. Wśród strojów powinny dominować sukienki w ciekawe wzory, grochy oraz paski muszą się pojawić, oraz świecące kostiumy dla męskiej części zaproszonych. Aby zaspokoić apetyt zaproszonych zadbajmy o ciepły i zimny bufet- prosto z lat 70 i 80.

Inne tematy na Sylwestra

Zorganizowanie imprezy sylwestrowej to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Dzięki pomocy ze strony pracowników Whatevent pozbędziemy się wielu uciążliwych formalności i obowiązków. W kwestii tematów takiego wydarzenia to możemy wybierać spośród bogatej oferty. Do najpopularniejszych motywów zaliczamy także Moulin Rouge, Hawajskie Party czy Imprezę w stylu Pin-up. Wybór rodzaju eventu, motywu przewodniego, wystroju czy stworzenie listy gości to tylko nieliczne z zadań przy organizacji tak hucznej imprezy. To chyba najmocniejszy argument za tym, by skorzystać z pomocy Whatevent.