Wynajem maszyny do robienia naklejek

2021-11-05T09:41:13+01:0006 listopada 2021|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Czy jako dzieci nie marzyliście nigdy o tym, by mieć najwięcej naklejek na świecie? Może je kolekcjonowaliście bądź przyklejaliście wszędzie, gdzie się dało. Pamiętacie te wszystkie kształty i kolory z dzieciństwa? Były nawet brokatowe i wypukłe. Naklejki pełnią ważną rolę w życiu każdego młodego człowieka, ponieważ rozwijają wyobraźnię i kształtują nowe umiejętności, w tym – myślowe i manualne. Czy chcielibyście się przenieść do świata dzieciństwa i stworzyć swój własny wzór naklejki?

Lista okazji, na których może się przydać maszyna do robienia naklejek:

  1. Zabawa urodzinowa najmłodszych
  2. Promocja firmy
  3. Integracja klas w szkole
  4. Impreza przebierankowa
  5. Eventy związane z branżą rozrywkową
  6. Festyn dla dzieci z nagrodami i rywalizacją

Dlaczego naklejki zrobiły taką karierę na rynku plastyczno-rozrywkowym dla dzieci?

Małe obrazki, które można umieszczać na różnych powierzchniach, skradają serce najmłodszych z kilku powodów, a mianowicie – są łatwo dostępne, można je umiejscawiać na wielu miejscach i przedstawiają wiele różnych postaci – zarówno z bajek, jak i z rzeczywistości. Jest to zupełnie mała rzecz, która potrafi bawić i cieszyć godzinami.

Jakie są zastosowania naklejek na różnych eventach?

  1. Promocja produktu, ruchu, instytucji – nie tylko tych dla dzieci, ale także młodzieży, czy dorosłych,
  2. Zabawa – bo poznawanie nowych technologii i kształtowanie umiejętności wcale nie musi być nudne,
  3. Kształtowanie kreatywności – poprzez własnoręczne wymyślanie grafiki i wzoru, który następnie będzie mógł zostać wydrukowany na samoprzylepnym papierze i przyklejany na wiele innych materiałów.

Jeśli spodobał się Wam nasz pomysł na urozmaicenie eventu, koniecznie się z nami skontaktujcie. Zajmujemy się branżą eventową już spory czas, dlatego doskonale wiemy, jak umilić wydarzenie – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Te duże i bardziej skromne. Z rozmachem i skromniejsze.  Zapraszamy do kontaktu, a opowiemy Wam więcej. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE