Jak wiadomo, święta Bożego Narodzenia to okres radości, spokoju i wyciszenia w rodzinnym gronie. Jest to jednak również wspaniała okazja do zrzeszenia całego zespołu firmowego, aby móc w przyjaznej atmosferze rozstać się przed przerwą świąteczną i zapewnić całej grupie wspaniałą zabawę. Jeśli myślisz o zorganizowaniu podobnego przedsięwzięcia dla swoich pracowników, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami inspiracji na tematyczny bal bożonarodzeniowy, który pomieści moc atrakcji, niespodzianki dla wszystkich gości oraz (co najważniejsze!) – pozwoli poczuć prawdziwą magię świąt. Wbrew pozorom, nie jest to logistyczny Mount Everest – przy odpowiednim nakładzie wysiłku, a zwłaszcza wykreowania dobrego pomysłu i opracowania wszystkich szczegółów, z pewnością uda nam się wspólnie stworzyć zimowo-bożonarodzeniowy klimat!

 Koncepcje estetyczno-organizacyjne balu

Przede wszystkim, musisz zdecydować, jak duże ma być organizowane wydarzenie – istnieje również opcja stworzenia eventu bardziej kameralnego. W obrębie tematyki świątecznej proponujemy w pierwszej kolejności skoncentrowanie się na dopasowaniu odpowiedniej scenografii i muzyki – oczywiście w zależności od wyboru formy balu ( w przypadku zdecydowania się na opcję bardziej tradycyjną, idealnie brzmieć będą klasyczne kolędy i piosenki, wykonywane jednak przy współczesnych wokalistów, przy bardzo oszczędnej aranżacji, natomiast alternatywa modernistyczna obejmować będzie utwory bardziej taneczne i dynamiczne). Co można natomiast zorganizować w ramach niespodzianek czekających wszystkich gości?

  • konkurs na najciekawsze przebranie świąteczne,
  • loteria charytatywna,
  • gry i zabawy interaktywne dla dzieci pracowników,
  • występ na żywo – świąteczny repertuar w aranżacji jazzowo-pianistycznej,
  • catering obejmujący zarówno standardowe dania przygotowane na tę okazję, jak i kulinarne wariacje na ich temat

Jeśli zaintrygowała Cię powyższa oferta,serdecznie zachęcamy do szybkiego kontaktu z nami – pamiętaj, że wspólnymi siłami możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i wspominanego przez lata.