Centra handlowe jako dobre miejsce do organizacji eventu

2021-01-12T01:47:52+01:0010 stycznia 2021|Agencja Eventowa, Organizacja imprez|

Centra handlowe są we współczesnym społeczeństwie najpopularniejszym miejscem zakupów. Oferują one jednak coraz więcej atrakcji, starając się zwrócić uwagę swoich klientów, a tych zbierają w ogromnych liczbach. Dlatego są dobrym partnerem do współpracy przy organizacji wydarzeń.

Oferta polskich galerii handlowych

Instytut GfK Polonia przeprowadził badania, w których ocenił atrakcyjność polskich centrów handlowych. Do najlepszych zaliczył następujące:

  • łódzką Manufakturę
  • katowickie Silesia City Center
  • Galerię Krakowską

Polskie centra handlowe mogą pochwalić się dużą powierzchnią i szeroką ofertą sklepową, jak i gastronomiczną. Regularnie organizują wydarzenia, które mają uatrakcyjnić klientom zakupy oraz przyciągnąć do nich większą liczbę zainteresowanych. Duża przestrzeń i popularność galerii czynią je bardzo dobrym miejscem do organizacji rozmaitych wydarzeń.

Jakie są plusy organizacji wydarzenia w centrum handlowym?

Jeśli szukasz miejsca na Twój event, rozważ jego organizację w centrum handlowym. Niesie to za sobą wiele plusów:

  • atrakcyjna przestrzeń – galerie handlowe cieszą się bardzo dużymi powierzchniami, które nie są w całości wyeksploatowane przez sklepy czy punkty gastronomiczne. Dlatego przestrzeń ta czyni je doskonałym miejscem do swobodnego przygotowania eventu, rozstawienia sprzętu i dekoracji, a także do pomieszczenia wszystkich uczestników wydarzenia.
  • bardzo dobra reklama – centra handlowe cieszą się bardzo dużą popularnością i codziennie są odwiedzane przez masy klientów. Wygeneruje to większy ruch na Twoim evencie, ponieważ zwróci on uwagę również tych, którzy przyszli do galerii na zakupy, a nie na Twoje wydarzenie.
  • korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla centrum handlowego – jest to zysk dla obu stron: promujecie siebie nawzajem, dzięki czemu event osiągnie sukces, a centrum handlowe może zyskać grono nowych klientów.

Jeśli rozważasz organizację eventu w centrum handlowym, skontaktuj się z nami. Nasza firma zadba o przygotowanie Twojego eventu w należyty sposób. Jesteśmy agencją o wieloletnim stażu w zakresie organizacji wydarzeń i zapewniamy profesjonalną obsługę, która na pewno spotka się z Twoimi oczekiwaniami.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE