Jeżeli szukasz nieszablonowej atrakcji na wieczorną imprezę, powinieneś wybrać coś bardzo niespotykanego, a jednocześnie mocno oddziałującego na emocje. Najlepszym sposobem na wywołanie poruszenia wśród publiczności jest zorganizowanie występu, pokazu artystycznego. Wybór w tej branży jest bardzo duży, rodzi się zatem pytanie – co wybrać? Zgłaszając się do agencji Whatevent, uzyskasz nie tylko odpowiedź, ale także fachową i kompleksową obsługę takiego wydarzenia.

Nietuzinkowe pokazy to nasza specjalność

Wszystko co związane z eventami nie jest nam obce, dzięki temu możemy zaproponować ci naprawdę oryginalne rozwiązania. Jednym z takich pomysłów, jest organizacja występu teatru cieni. Artyści, z którymi współpracujemy gościli na scenach nie jednego miasta w kraju, jak i za granicą. Teatr cieni jest specyficznym pokazem, wymagającym odpowiedniego przygotowania miejsca jego organizacji, głównie ze względu na wymagane oświetlenie. Aktorzy muszą posiadać ogromne umiejętności, a co za tym idzie, poświęcają wiele godzin pracy, aby ostateczny efekt był dopracowany i perfekcyjny.

Czym różni się teatr cieni od zwykłego przedstawienia teatralnego?

Standardowe przedstawienia teatralne, do których jesteśmy przyzwyczajeni, to szereg elementów ze sobą powiązanych, tworzących jedną całość. Tymi elementami są dekoracje, rekwizyty, gra aktorska obejmująca gesty, ruch i mowę lub śpiew. Do tego dochodzi charakteryzacja
i odpowiednio dobrane stroje. Oświetlenie nie pełni tutaj kluczowej roli. I co najważniejsze – aktorzy są widoczni dla widzów. Jeżeli jednak do czynienia mamy z teatrem cieni, na scenie pojawia się tylko specjalny ekran. To za nim dzieje się całe show, widoczne dla publiczności w postaci gry cieni. Na ekranie pojawiają się różne obrazy, które są wykreowane dzięki niesamowitym zdolnościom aktorów. Rzadko kiedy wykorzystują oni dodatkowe rekwizyty, starają się wykreować odpowiedni przekaz tylko i wyłącznie za pomocą własnych ciał i wyobraźni. Historie jakie potrafią w ten sposób opowiadać, są wręcz nie do opisania – to po prostu trzeba zobaczyć!

Pokaz z Whatevent

Decydując się na współpracę z naszą agencją, możesz mieć pewność, że wybierzesz najlepszy występ z dostępnych na rynku. Gwarantujemy kompleksową oprawę przedstawienia, łącznie
z organizacją zaplecza technicznego. Wszyscy uczestnicy twojego eventu będą zachwyceni tą atrakcją i na pewno pozostanie ona w ich pamięci na bardzo długi czas.