Wyjątkowa niespodzianka, która wzruszy i zaskoczy nie tylko organizatora jubileuszu! Pewnie wielokrotnie widziałeś/widziałaś w amerykańskich filmach, jak ktoś podczas urodzin zostaje obdarowany ogromny tort, którego środek kryje niespodziankę dużych rozmiarów. Tą niespodzianką może być inna osoba, ukryta we wnętrzu lub wymarzony prezent, niestandardowych rozmiarów, którego nie zmieścimy do zwykłego opakowania. Jubileusz to wyjątkowy moment dla organizatora, w końcu wszyscy zbierają się, by świętować jego sukces!

Tort to nie tylko urodzinowy prezent.

Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na ogromny sztuczny tort, który wjedzie na salę i zachwyci wszystkich uczestników imprezy. Niekoniecznie, tort musi kojarzyć się z urodzinami czy imieninami. Motyw tortu coraz częściej jest wykorzystywany jako prezent, pojawia się również na jubileuszach i otwarciach. Tort kojarzy się z dzieciństwem, ale również ze smaczną nagrodą. Warto nagrodzić organizatora, w końcu jego firma znajduje się już na rynku bardzo długo i ciągle odnosi sukcesy. Jest co świętować!

Inne kształty.

Oprócz ogromnego tortu możemy zaproponować również inne kształty. Jeżeli masz swój własny pomysł, na idealny ogromny pakunek, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na propozycje i postaramy się zrealizować Twój autorski pomysł.

Odwzorowanie tortu w rzeczywistości.

Sztuczny tort, będzie kolorowy i na pewno niejedna osoba pomyśli o realnym torcie, który mógłby wyglądać tak samo. Dlatego dla wszystkich łasuchów przygotujemy dokładnie taki sam tort (mniejszych rozmiarów), który będzie jadalny! Na twarzach gości, jak i samego organizatora pojawi się uśmiech! Dzięki tak oryginalnym pomysłom każda impreza może zostać odmieniona i zapamiętana na długo. Wraz ze swoimi gośćmi możesz poczuć się jak w teledysku lub filmie! Pomysły z amerykańskich produkcji, można realnie odtworzyć na każdej imprezie. Chcesz zrobić ważnej dla Ciebie osobie niezapomnianą niespodziankę? Gwarantujemy dyskrecję! Organizator imprezy do samego końca nie będzie świadomy, jaka niespodzianka zawita na sali! Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się przygotowaniami już dziś.