Zabawa w wodzie to jedna z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu. Łącząc ruch z relaksem dajemy naszemu organizmowi wiele dobrego. Do tego rodzaju rozrywki zachęca jeszcze bardziej ciekawa oferta polskich parków wodnych, które oprócz spełniania funkcji rekreacyjnej są również trafionym miejscem na organizację imprezy.

Gdzie w Polsce można znaleźć najlepsze aquaparki?

Oferta parków wodnych w Polsce jest bardzo satysfakcjonująca. Oto najciekawsze propozycje znajdujące się w największych miastach Polski:

  • Park Wodny Kraków – jeden z największych aquaparków w Polsce. W ofercie można znaleźć liczne zjeżdżalnie, w tym aż cztery zewnętrzne.

  • Aqua Park Zakopane – położony w otoczeniu gór park wodny zapewnia między innymi baseny z gejzerami, a latem udostępnia taras widokowy z dostępem do basenu z wodami termalnymi.

  • Terma Bukovina – największy zespół basenów geotermalnych w naszym kraju. Znajdziemy tu między innymi basen z hydromasażem, a sam kompleks sąsiaduje z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

  • Łódzki Aquapark Fala – w łódzkim aquaparku znajdziemy dwie duże zjeżdżalnie, basen przywodzący na myśl rwącą rzekę, a dla dzieci plac zabaw.

  • Aquapark Wrocław – w najciekawszej propozycji położonej w województwie dolnośląskim znajdziemy Dziecięcą Zatokę, zjeżdżalnię pontonową i multimedialną, a także basen rekreacyjny.

Jakie są plusy zabawy w parku wodnym?

Park wodny to atrakcja pożyteczna z wielu względów. Przede wszystkim pływanie jest bardzo przyjemną formą spędzania wolnego czasu, która przy okazji sprzyja naszemu zdrowiu i samopoczuciu. Co więcej, parki wodne są miejscami bardzo przyjaznymi dzieciom, które mogą tu nauczyć się pływać oraz zająć się rozmaitymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. W końcu, aquapark to również bardzo dobre i oryginalne miejsce na organizację imprezy: towarzystwo wody i ciekawe dekoracje w połączeniu z interesującym programem sprawią, że Twoi goście na długo zapamiętają tę zabawę i nie będą mogli porównać jej z żadnym innym doświadczeniem.

Planujesz organizację eventu?

Zapoznaj się z naszą ofertą. Agencja Whatevent zajmuje się organizacją rozmaitych wydarzeń od fazy przygotowań, przez obsługę imprezy, aż po jej finał. Działamy na rynku od wielu lat i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie organizacji wydarzeń. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu.