Imprezy plenerowe, spotkania w restauracjach, hotelach, to wszystko zdaje się nam dosyć oklepaną formą integracji lub spotkania. A co, gdyby do tego dołączyć nieco aktywności fizycznej z ciepłym jedzeniem na zakończenie? Mamy świetną propozycje dla osób, którym znudziło się zwykle siedzenie przy stole. Co powiedzie na spływ kajakami połączony z grillem i kiełbaskami? Brzmi zachęcająco? Przeczytajcie dalej!

Dlaczego akurat kajaki? Przede wszystkim dlatego, że jest to aktywność wykonywana na świeżym powietrzu. Ma wiele zalet, jeżeli chodzi o nasze zdrowie, kondycję i samopoczucie. Z drugiej strony, potrafi zjednoczyć ze sobą wszystkich uczestników spływu. Przemierzając trasę, możemy natknąć się na wiele przeszkód, gdzie pomoc innych uczestników będzie niezbędna. Na kajakach nigdy nie będzie nudno! Każda wyprawa niesie za sobą coś nowego, inne widoki, odczucia. Pozwala również zapomnieć o hałasach z wielkiego miasta i wyciszyć organizm. Szum wody, śpiew ptaków, pływające rybki, to jest to, czego pragną osoby zapracowane lub zmęczone.

Na jakie imprezy nada się taka atrakcja?

  • Wyjazdy firmowe,
  • Spotkania z rodziną,
  • Spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi,
  • Integracja dzieci i młodzieży,
  • Imprezy okolicznościowe,

Jak dobrze wiemy, po każdym wysiłku fizycznym spalone kalorie dają nam o sobie znać. Dlatego, arby zaspokoić głód i nie przerywać trwającej atmosfery, proponujemy ognisko. Z kiełbaskami, piankami i wielkim wachlarzem napoi. Dla osób wolących zjeść coś innego, proponujemy catering, który zapewni różnorodność w potrawach. Nie oszukujmy się, kto nie byłby zmęczony po kilkugodzinnej wyprawie nurtem rzeki z kajakiem? Każdemu przyda się nutka energii na dalszy dzień. A żeby Wasze ognisko było jeszcze bardziej unikatowe, warto zaopatrzyć się w sprzęt odtwarzający muzykę, bądź jak kto woli – gitarę! Klimat gwarantowany!

Zbliża się okres letni, ciepłe wieczory i długie dni. Jak sami widzicie, taka atrakcja będzie idealną formą firmowego czy rodzinnego wyjazdu. Zapraszamy Państwa do kontaktu, aby ustalić szczegółowy program spływu. To, co tu przedstawiliśmy to nie wszystko. To mała cząstka tego, na co nas stać!