Imprezy z karaoke mogą być źródłem dobrej zabawy dla każdego. Nie trzeba być mistrzem scen muzycznych, by dobrze się bawić w gronie znajomych przy ulubionych utworach – wystarczą tylko dobre chęci i rzucenie się w wir muzyki.

 Jak powinna wyglądać impreza karaoke?

 Impreza karaoke nie musi się trzymać żadnych sztywnych ram. Wystarczy odpowiedni sprzęt i dostęp do utworów instrumentalnych. Tematyka samej imprezy może być dowolna – karaoke będzie na niej przede wszystkim dodatkową atrakcją. Repertuar karaoke może być jednak dopasowany do motywu Twojej imprezy: gdy chcesz przywołać ducha lat osiemdziesiątych, wybierz również utwory z tego czasu. Najlepszych wykonawców możesz odpowiednio nagrodzić – chociażby darmowym alkoholem na barze.

 Jakie są plusy takiej imprezy?

  • dobra zabawa – każdy lubi śpiewać, nieważne z jakim efektem. To doskonała okazja do dobrej zabawy ze znajomymi.
  • możliwość rywalizacji – każdy z nas lubi również odrobinę rywalizacji. Dlatego impreza karaoke jest również szansą sprawdzenia swoich wokalnych możliwości na tle innych.
  • dostęp do muzyki na żywo – wykonów na żywo słucha się o wiele lepiej niż tych odtwarzanych chociażby przez didżeja.

 Dobre miejsca na organizację imprezy karaoke w Krakowie

 Kraków ma bogatą ofertę klubów i klubokawiarni – będą one najlepszymi miejscami na organizację imprezy karaoke. Zajrzyj do Rewolucji czy The Legends na Rynku Głównym. Na Kazimierzu przekona Cię może Cocon lub Alchemia, a na Zabłociu świetną propozycją jest Warsztat.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji. Whatevent to firma, która od lat działa na rynku eventowym i zajmuje się kompleksową obsługą różnego typu wydarzeń. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zapewnimy rozrywkę na najwyższym poziomie wszystkim Twoim gościom. Tak, by wszyscy – zarówno oni, jak i Ty sam – byli zadowoleni.