Sprzęt jaki wybierzemy do organizacji imprezy integracyjnej, ma kluczowe znaczenie, związane z celami jakie chcemy osiągnąć za jego pośrednictwem. Założeniem tego typu eventów, jest budowanie pozytywnych więzi w zespole osób, najczęściej współpracowników, które powinny przenieść się na życie codzienne. Im bardziej wymyślne i skomplikowane zadania postawimy danej grupie, tym większą ilością cech będą się musieli wykazać. Prawdziwym hitem takich wydarzeń jest wykorzystanie maszyny Goldberga.

Logika jest najważniejsza

Budując program imprezy eventowej, warto wziąć pod uwagę wiele scenariuszy i wariantów. Plan może zakładać kilka różnych konkurencji i zadań do rozwiązania, może być to współzawodnictwo w jakiejś grze, czy też bieg na czas związany ze zbieraniem wskazówek, które łączą się z możliwością dotarcia do określonego, wcześniej nieznanego celu. Niezależnie od wariantu jaki wybierzecie, fantastyczną i zaskakującą atrakcją będzie wynajęcie maszyny logicznej Goldberga.

Czym jest maszyna Goldberga?

Goldberg nie tyle wymyślił wspaniałe urządzenie, które daje wręcz nieograniczone możliwości konstrukcyjne, co raczej jego koncepcję. Wychodził z założenia, że ludzie to tak specyficzne istoty, które potrafią włożyć maksymalnie dużo wysiłku, a osiągnąć niestety minimalne efekty. Dla potrzeb naszej zabawy, w sumie jedyną i główną zasadą budowy maszyny, jest możliwość przeprowadzenia przez stworzone dzieło małej kuleczki. Powstała maszyna powinna mieć wręcz komicznie rozbudowaną konstrukcję i wykorzystywać szereg prostych elementów, które wykonują naprawdę podstawowe czynności przypominające co do zasady domino. Która drużyna szybciej podoła temu zadaniu? Czy kuleczka rzeczywiście dotrze do końca i nie zatrzyma się gdzieś po drodze? Czy cały, ogromny wysiłek drużyny włożony w tą budowę, nie pójdzie na marne?

Maszyny na wynajem

Agencja eventowa Whatevent z prawdziwą przyjemnością przygotuje dla was stanowiska do budowy maszyn Goldberga. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy w humorystyczny sposób, chcą urozmaicić swój event, wymuszając na uczestnikach współpracę i logiczne myślenie. Elementy do konstrukcji maszyn Goldberga jakie posiadamy, są najwyższej jakości i z łatwością się ze sobą łączą. Jeżeli zależy ci na profesjonalnej obsłudze i wspaniałych wrażeniach – koniecznie zgłoś się do nas!