Impreza firmowa w stylu Elvisa

2022-07-29T12:20:11+02:0022 lipca 2022|Agencja Eventowa, Imprezy firmowe|

Każdy z nas słyszał na pewno o legendarnym Elvisie, którego głos i uroda wywoływały palpitację niejednego kobiecego serca. Jakiś czas temu, ekrany kinowe ujrzał film opowiadający historię gwiazdora. Jak widać – jego postać jest wciąż żywa w naszej pamięci. W związku z tym, prezentujemy Wam dzisiaj ofertę imprezy firmowej w stylu tego XX wiecznego artysty. Może być zorganizowana na jubileusz prezesa firmy, z okazji świętowania jakiegoś sukcesu, z okazji imprezy karnawałowej lub zwykłego spotkania integracyjnego – każda z tych okazji nada się doskonale na włożenie w ramy tematyczne.

Lista niezbędnych elementów tej imprezy:

  1. Karaoke – bo jak się bawić w stylu Elvisa to tylko w śpiewającej aurze!
  2. Dekoracje w stylu lat 60 i 70 – czyli buty na platformach, szerokie spodnie, naszyjniki z kwiatów, kolorowe kule dyskotekowe i o wiele więcej
  3. Gitara – stanowiła niezbędny atrybut Elvisa
  4. Kolorowe przekąski – czasy dzieci kwiatów to niezwykle radosne i kolorowe czasy, dlatego i jedzenie musi się odznaczać odpowiednią dozą kolorów i barw!

Dlaczego warto kultywować pamięć o artystach i minionych epokach?

Często zdarza się, że po latach od swojej świetności wracają do łask i odrywamy ich zupełnie inne oblicze, niż dotychczas. Dzięki temu pamięć o nich jest wciąż żywa, a my możemy czerpać z ich dorobku na nowo i na nowo. Elvis tworzył kultowe piosenki, które chętnie są odsłuchiwane i dzisiaj. Jeśli zaś w firmie pracują osoby starsze, które jeszcze pamiętają jego występy – to tym bardziej warto zdecydować się na tego typu imprezę tematyczną.

Śpiewająco dotarliśmy do końca tej oferty – dlatego też serdecznie polecamy Waszej uwadze tę, jak i nasze inne propozycje – są nietuzinkowe, ciekawe i zupełnie innowacyjne. Jeśli więc macie jakiekolwiek wątpliwości, to śmiało do nas napiszcie, a natychmiast je rozwiejemy. Motywami, atrakcjami i scenografią można się bawić dowoli – w zależności jakie są Wasze preferencje. Jesteśmy więc w stanie dostosować ofertę do Waszych oczekiwań. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia niebawem!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE