Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, co zaskoczy uczestników twojej imprezy, powinieneś zgłosić się do agencji eventowej Whatevent. Mamy dla ciebie prawdziwą petardę – przeniesienie eventu o setki kilometrów, nie ruszając się tak naprawdę zbyt daleko. Wszystko za sprawą możliwości wynajęcia autobusu w stylu angielskim.

Jak wygląda angielski autobus?

Dlaczego angielskie autobusy są tak bardzo charakterystyczne? Bo są po prostu wyjątkowe. Odwiedzając stolicę Wielkiej Brytanii – Londyn, nie sposób nie zauważyć piętrowych, czerwonych pojazdów przejeżdżających co kilka minut przez angielskie uliczki. W zależności od przeznaczenia, wyróżnia się autobusy piętrowe zadaszone oraz turystyczne, czyli te najbardziej rozchwytywane – bez dachu, umożliwiające zwiedzanie miasta, odnosząc wrażenie, że podróżuje się na jego dachu. Daje to ogromne pole do zrobienia fantastycznych zdjęć. W mniejszych angielskich miastach autobusy te nie zawsze są czerwone. Spotkać można kolory niebieskie, a na nich oczywiście wydzielone powierzchnie reklamowe. Zaletą tych pojazdów jest na pewno to, że są to autobusy elektryczne – dzięki temu są znacznie tańsze w utrzymaniu i pozwalają na dodatkowe dbanie o środowisko.

Impreza w angielskim autobusie?

Nie musisz wybierać się do Zjednoczonego Królestwa, aby móc poczuć klimat piętrowych autobusów. Agencja eventowa Whatevent oferuje wynajem autokarów w angielskim stylu. To doskonały i bardzo oryginalny pomysł na przewiezienie uczestników imprezy z punktu A do punktu B. To oczywiście nie jedyny sposób na wykorzystanie tak charakterystycznego pojazdu, dla mniejszych grup sprawdzi się również jako pomieszczenie do zorganizowania imprezy. Zdjęcia i filmy z takiego wydarzenia będą naprawdę wyjątkowe. To także wspaniały element, który można wykorzystać podczas eventu w angielskim stylu. Daje to możliwość przeniesienia się o ponad półtora tysiąca kilometrów stąd, wprost imprezowe, londyńskie zaułki. Decydując się na współpracę z naszą agencją, możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni sprawny sprzęt wraz z wykwalifikowanym kierowcą, podsiadającym wieloletnie doświadczenie. Posiadamy wszystkie ubezpieczenia i dokumenty niezbędne na Polskich drogach. Wybierając nas, już o nic nie musisz się martwić.