Fontanna alkoholi

2021-10-10T20:46:06+02:0010 października 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Czekoladowe fondue, które często ma formę fontann na weselach, jubileuszach i eventach firmowych, stało się już dzisiaj jakby znane i straciło na swoim uroku, owianym aurą tajemnicy. My jednak mamy dla Was zupełnie nową propozycję – zastąpmy czekoladę różnymi alkoholami! Sprawdźcie poniżej, dlaczego jest to pomysł niebanalny, a uczestnicy waszego eventu, lub goście na waszej imprezie, z pewnością docenią ten pomysł i chętnie skorzystają z jego uroków.

Jak wygląda fontanna z alkoholem?

Dlaczego powinna się pojawić na wesołych okazjach spotkań ze znajomymi, współpracownikami czy rodziną? Z pewnością jest to opcja nietuzinkowa, pomysłowa i niespotykana! Wiadomo także, że nutka alkoholu na imprezie nie tylko rozluźnia atmosferę, ale i otwiera na nowe znajomości, bawi, a także integruje towarzystwo! Fontanna z alkoholem nie różni się szczególnie od różnorakich opcji czekoladowego fondue. Na specjalnie przygotowanym do tego stoisku, centralne miejsce zajmuje konstrukcja z fontanną (lub w kształcie wodospadu), a zainteresowani uczestnicy biorą przygotowane z boku kieliszki i własnoręcznie podstawiają, aby strumień trunku wypełnił ich szklankę. Wersja rozbudowana tej konstrukcji zakłada istnienie trzech różnych strumyków, dzięki czemu można wybrać spośród różnych opcji smakowych.

Jakie alkohole mogą wejść w skład fontanny?

  1. wódka – ta opcja polecana jest na wydarzenia dłuższe i
  2. wino – ta propozycja jest szczególnie polecana dla pań oraz eventów kobiecych, a także wieczorów panieńskich,
  3. drinki – one sprawdzą się na każdy rodzaj wydarzenia – od otwarcia nowej firmy, poprzez urodziny znajomych, skończywszy na weselach i eventach kulturowych.

Na zdrowie! Wasze i Waszego eventu! Jeśli szukacie najnowszego innowacyjnego rozwiązania dla Waszego wydarzenia, które ma utrzymywać się w atmosferze beztroski i luzu, polecamy opcję fontanny alkoholi. W przypadku pytań do naszej firmy, zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą mailową albo telefoniczną, a porozmawiamy o szczegółach atrakcji.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE