Styl rustykalny charakteryzuje się tym, że zawiera dużo naturalnych ozdób i dekoracji. Mogą to być kwiaty, trawa, motyw przyrodniczy, wiejski, drewniany. Pojemniki do jedzenia muszą być naturalne i ekologiczne. Do tego mogą pojawić się w strefie relaksu poduszki, koce, baldachimy i lampiony oraz wszystko co sprawi, że milej będzie odpocząć. Styl rustykalny wciąż budzi nasze zainteresowanie, bo łatwo jest przy nim odpocząć, łatwo jest go lubić i jest na tyle uniwersalny, że wszyscy uczestnicy eventu się w nim doskonale odnajdą. Bardzo więc polecamy ten motyw, szczególnie na jubileusze dyrektorów, prezesów i zarządów firm!

Gdzie może odbyć się ta impreza?

  1. W ogrodzie,
  2. W Sali bankietowej,
  3. W Sali muzealnej,
  4. W wynajętej kawiarni,
  5. W parku i na łące,
  6. W restauracji.

Jubileusz dyrektora firmy nie musi być nudny

Szczególnie, jeśli dyrektor ma poczucie humoru i dystans do siebie. W zależności więc od tego, co lubi i jakie ma zainteresowania, to na evencie może pojawić się wiele zabawnych motywów i atrakcji, np. pękające balony, interaktywne dekoracje z niespodzianką w środku, samogrający fortepian, quady i symulatory do jazdy szybkimi samochodami i innego typu sprzęty.

Każdy dyrektor zasługuje na docenienie i świętowanie swojej okrągłej rocznicy – czy to urodzin, czy małżeństwa, czy pracy zawodowej czy stanowiska dyrektora. Niezależnie od okazji, miło będzie poświętować w gronie najbliższych współpracowników. Tego typu imprezy od razu spajają więzi, tworzą wspólną historię i dają pretekst do rozmów i wymiany refleksji, dotyczących danego tematu. Jeśli ta oferta jest bliska waszemu sercu, to koniecznie dajcie nam o tym znać, a pomożemy Wam wyprawić dyrektorowi niezapomnianą imprezę. Do usłyszenia!