Dość popularnym tematem przewodnim imprez od wielu już lat jest klimat francuski. Wykwintne dania, zupełnie odmienne i bardzo charakterystyczne – to jeden z powodów, który potrafi przyciągnąć zarówno fanów tamtejszej kuchni, jak i osób, którym ciekawość nie pozwala obok takiego menu przejść obojętnie. Jeżeli chcesz, aby Twoja impreza przeniosła się na paryskie uliczki, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – skontaktuj się z agencją eventową Whatevent.

Czar Paryża

Jednym, z głównych elementów, które przyciągają wzrok i mają wpływ na odbiór całej imprezy są odpowiednie dekoracje. Wbrew pozorom stworzyć francuski klimat wcale nie jest tak łatwo. To pozornie proste zadanie, komplikuje się w momencie, gdy trzeba ustawić na środku sali wierną kopię Wieży Eiffla. Jak wiadomo, jest to wizytówka Paryża, bez której raczej ciężko się obyć, organizując imprezę z flagą Francji w tle. Również z bardziej wielkogabarytowych eksponatów, przydadzą się charakterystyczne skutery w pastelowych odcieniach oraz Łuk Triumfalny wprost z Elizejskich Pól. Bardzo ciekawą atrakcją będą krótkie filmiki wyświetlane na ścianie, przedstawiające przepiękne, zabytkowe uliczki. A może zależy Ci na trójwymiarowej makiecie Paryża? To wszystko i jeszcze więcej jesteśmy w stanie dla Ciebie zorganizować. Wszystko po to, aby miejsce Twojej imprezy w bardzo imponujący i zaskakujący sposób nawiązywało do francuskiego klimatu.

Moulin Rouge na Twojej imprezie

Na wieczornym evencie nie może zabraknąć charakterystycznych czerwonych świateł – będą to litery witające gości przed wejściem do kabaretu Moulin Rouge oraz kultowa i znana na całym świecie imitacja młyna z wiatrakiem. Właśnie w ten sposób udekorujemy scenę – wszystko co będzie się na niej działo, powinno także być przeplatane występami tanecznymi, będącymi nawiązaniem do tego wyjątkowego miejsca. W tym miejscu znajdą się dekoracje z piór, kolorowych świateł, balonów, konfetti i niezliczonej ilości kolorów połyskujących niczym brokat. Wynajmując naszą ekipę do zapewnienia wystroju sali, możesz liczyć na doskonałą jakość wraz z zastosowaniem niekonwencjonalnych i unikalnych rozwiązań. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na nietuzinkowe odzwierciedlenie każdej możliwej tematyki, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że dobre pierwsze wrażenie, to klucz do udanej imprezy.