Imprezy firmowe i pracownicze to w chwili obecnej bardzo popularny rodzaj eventów. Zalety i zyski z organizacji takich wydarzeń są na tyle duże, iż wielu pracodawców decyduje się powtarzać takie imprezy co rok. Decydując się na organizację dłuższego wyjazdu integracyjnego dla swoich podopiecznych musimy zdawać sobie sprawę, iż ilość zadań do wykonania diametralnie się zwiększy. Kilkudniowe wycieczki możemy zaplanować bez konkretnej okazji, po prostu w celu polepszenia relacji wśród zespołu oraz zdobycia nowych kompetencji przez pracowników. Niemniej jednak, możemy stworzyć plan takiego wyjazdu, który obejmie świętowanie nadejścia nowego roku.

Integracyjny Sylwester dla pracowników

Wbrew pozorom zima to pora roku, która również nadaje się do organizacji dłuższych wyjazdów integracyjnych. Musimy jednak być świadomi, że logistyka takiego wydarzenia będzie nieco inna i bardziej skomplikowana od eventu odbywającego się w okresie letnim. Wprawdzie przewidzenie aury i pogody jest dosyć trudnym zadaniem, niemniej bez względu na to możemy stworzyć niezwykle ciekawy i intensywny plan wycieczki dla swoich pracowników. Integracyjny sylwester to  okazja nie tylko do kontaktów na mniej formalnym gruncie, ale przede wszystkim zacieśnienie więzi, wzajemna motywacja i integracja całej drużyny. Planując takie wydarzenie musimy zdecydować o miejscu i długości trwania eventu. Jeśli chcemy, aby był to wyjazd kilkudniowy musimy zaplanować nie tylko samą imprezę sylwestrową, ale również plan na pozostałe dni. Wśród ciekawych, zimowych atrakcji mogą się znaleźć: jazda skuterami, kulig, tańce przy ogniskach, zjeżdżanie na nartach i wszystkich innych nadających się do takiego sportu sprzetach. Pole do popisu mamy bardzo duże.

Jeśli kalendarz firmy oraz budżet nie pozwala na tak długi wyjazd to oczywiście możemy zorganizować taki event w lokalu. W każdym mieście znajdziemy wiele ciekawych miejsc, w których nasi goście będą mogli przywitać Nowy Rok. Niemniej jednak, w tym jak i poprzednim przypadku, zadowolenie i dobra zabawa gości oraz ich integracja jest uzależniona od profesjonalnej organizacji tego wydarzenia. Korzystając z oferty Whatevent możemy nie tylko dowolnie zaplanować imprezę sylwestrową, ale i wybrać każdy szczegół i detal najważniejszego eventu w roku.