Podróże to coś, co staje się w dzisiejszych czasach coraz popularniejsze. Świat nie jest już zamknięty, ale stoi otworem i czeka na nas. Polecamy Wam zatem scenografię podróżniczą, która jest ciekawa, uniwersalna i z pewnością nada się na wiele ciekawych wydarzeń. Jednym z elementów, które muszą się w niej pojawić jest tablica z mapą świata – może być podświetlana i interaktywna, dzięki czemu będzie też miała wymiar edukacyjny.

Na jakie okazje?

  1. Eventy podróżnicze i turystyczne, bo mapa z pewnością przypomni wszystkich podróżnikom o miejscach, w których mieli okazję mieszkać, które eksplorowali i które na zawsze wpisały się w ich życie i pamięć.
  2. Festiwale – szczególnie też te promujące dany zakątek świata, produkt albo usługę.
  3. Kiermasze – zarówno książkowe, jak i filmowe i wszystkie inne, które będą nawiązywać do toposu podróżowania i wędrowania do dalekich krajów.
  4. Wesele maniaka podróży – Taka mapa interaktywna może być doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć gości weselnych.

Motywy podróżnicze na każdą okazję

Powyższe przykłady to tylko pewna propozycja. Tak naprawdę motywy podróżnicze można wykorzystać przy każdej okazji, niezależnie czego dotyczą. Świetnie nadadzą się na okazje kulinarne (szczególnie prezentowania różnych kuchni świata), czy modowe – przecież mody świata różnią się od siebie znacząco, a jednak zawierają pewne elementy wspólne, szczególnie jeśli dany projektant inspiruje się określonymi stylami ze świata. Tak naprawdę nasze życie to jedna niekończąca się podróż poprzez różnorakie doświadczenia i relacje. Mapa jest więc drogowskazem, który podpowie, dokąd iść.

Dobrnęliśmy już do końca naszej oferty, ale to nie koniec tej podróży. Jeśli zdecydujecie się na scenografię podróżniczą na Wasze event, to koniecznie się z nami skontaktujcie. Podpowiemy Wam, jak ugryźć ten temat i weźmiemy trud organizacyjny na siebie. Zapewniamy, że z nami każda podróż jest jedyna i wyjątkowa. Nie wahajcie się zadawać pytań i mówić o swoich potrzebach, bo po to tu jesteśmy, aby uczynić Wasz event jedynym. Zapraszamy!