Od teraz, obszarem działań agencji eventowej Whatevent jest również Lublin i obszar całego województwa lubelskiego. Whatent oferuje pełną organizację i obsługę imprez firmowych na terenie Lublina i okolic, zapewniając najwyższą jakość usług i szeroką gamę atrakcji. W zakresie organizacji eventów, firma oferuje integracje firmowe, organizację bankietów, konferencji branżowych i prasowych, a nawet eventy dla firm chcących wyeksponować produkty w galeriach handlowych lub w innych miejscach o dużej widowni.

Organizacja Eventów w Lublinie i całym województwie lubelskim

Jeśli poszukują Państwo partnera, który zajmie się pełną organizacją eventów w Lublinie lub innych miejscowościach Lubelszczyzny – doskonałym wyborem jest lubelski zespół firmy Whatevent – Agencja Eventowa. Lublin to nie jedyne miasto województwa, w którym firma świadczy swoje usługi. Ze względu na rozbudowane zaplecze logistyczne agencji, przewożenie niezbędnego sprzętu eventowego i materiałów wielkogabarytowych, jest możliwe w praktycznie każdym zakątku województwa. Organizacja imprez sięga także takich miast województwa lubelskiego, takich jak: Świdnik, Łęczna, Lubartów, Radzyń Podlaski, Zamość, Chełm, Łuków, Włodawa i Puławy, oraz pozostałych, pomniejszych aglomeracji.

Oferta dla aglomeracji wiejskich

W ofercie Whatevent znajduje się także oferta dla małych aglomeracji wiejskich. Znanym wszystkim rodzajem eventu organizowanego we wsiach, są imprezy plenerowe organizowane z budżetu publicznego. Potocznie, integracją obszarów wiejskich jest organizacja dożynek lub festynów / pikników rodzinnych. Agencja Whatevent gotowa jest podjąć się każdego wyzwania w zakresie organizacji eventów – zarówno dużych, jak i małych wydarzeń w najbardziej odległych obszarach.