Wyjazd agroturystyczny na bagno biebrzańskie

2021-05-07T20:05:51+02:0009 maja 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Bagno biebrzańskie słynie z urokliwych widoków – to tu przyjeżdżają rzesze fotografów, by o świcie uwieczniać dzikie zwierzęta – od łosi po wszelkiego rodzaju ptactwo, szybujące po niebie. Agroturystyka jest niezwykle ceniona w ostatnich latach – jest to opcja dla zmęczonych zgiełkiem wielkiego miasta, gdzie światła nigdy nie gasną, a pracy jest tak wiele, że nie wiadomo już, w co włożyć ręce. Agroturystyka to rodzaj wypoczynku nastawiony na gospodarstwo domowe i wszystko to, co jest w stanie zaoferować.W tej północno-wschodniej części Polski czeka na was moc wrażeń. Co może zaoferować?

  1. Spływ kajakami

Jest to opcja dla miłujących wodę i interakcję z nią. Spływ odbywa się po bardzo łagodnych nurtach rzeki, wpływającej do jeziora. Ze względu na bezpieczną trasę, nie trzeba się obawiać w przypadku braku doświadczenia – nawet nowicjusze sobie doskonale poradzą w tych warunkach. Cały urok tej wyprawy tkwi w podziwianiu widoku. Kajakarze są otoczeni z każdej strony zachwycającą roślinnością, w której czają się ptaki wielu gatunków.

  1. Wędrówki po lasach i bagnach

Najlepiej z przewodnikiem, ponieważ w tych warunkach dość łatwo się zgubić. Istnieje możliwość pochodzenia po bagnach boso – ma to właściwości nie tylko zdrowotne, ale może być też elementem przełamania własnych lęków. To zdecydowanie scenariusz dla odważnych!

  1. Obserwacja dzikich zwierząt z punktu obserwacyjnego

Skoro świt, gdy Słońce dopiero wstaje, warto wybrać się na punkt obserwacyjny do małej drewnianej budki i oczekiwać cierpliwie na pojawienie się łosi lub saren. Nie zabraknie także dzikiego ptactwa i malowniczych widoków, namalowanych przez budzące się Słońce.

  1. Degustacja lokalnych, świeżych wyrobów gospodarskich

Czyli to, co lubimy najbardziej. Świat oszalał na punkcie sklepów wielkopowierzchniowych, ale warto spróbować tego, co daje lokalne, domowe gospodarstwo – od świeżo upieczonego chleba, przez paletę serów i świeżego mleka, prosto od krowy, po owoce zerwane w pobliskim sadzie.

Odważycie się na tak nietypowy i ciekawy wyjazd? Bagno biebrzańskie już czeka, aby serdecznie Was przyjąć. My również czekamy – jeśli nurtują Was jakiekolwiek pytania, nie zwlekajcie – piszcie do nas na adres mailowy, lub skontaktujcie się z nami telefonicznie. Stawiamy na komfort i zadowolenie naszych klientów, dlatego niezwłocznie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE