Zacznijmy od początku, co to tak na prawdę są fantasy? To gatunek literacki lub filmowy używający magicznych i innych nadprzyrodzonych form, motywów, jako pierwszorzędnego składnika fabuły, miejsc i postaci. Świat przedstawiony jest nierealny, nadprzyrodzony lub należy do odległej przyszłości. Aby bardziej rozwidnić Wam ten temat, mamy do zaproponowania kilka bohaterów. Jednym z bardziej znanych jest na przykład Myszka Miki, Kaczor Donald czy Goofy. Są to postacie fikcyjne, bardzo dobrze wszystkim znane. Każdy z nas uwielbia czasem pomarzyć i przenieść się w świat niesamowitych opowieści fantasy, pełnych elfów, smoków, magii, mężnych rycerzy i pięknych czarodziejek. Przygotowanie imprezy w tym stylu może być świetnym pomysłem, który możesz wykorzystać na wiele okazji, takich jak, impreza tematyczna, wieczór dla dzieci, impreza integracyjna, czy bal przebierańców.

W zależności od tego w jakiej tematyce impreza będzie dotyczyć, nasi eksperci doradzą Wam w organizacji odpowiednich strojów, charakteryzacji i dekoracji, aby Wasi goście czuli się jakby właśnie przekroczyli próg jakiegoś magicznego, niezbadanego świata.

Zatem za jakie postacie możemy się przebrać?

  1. Trylogia „Władcy Pierścieni” – Gandalf, Gollum, Aragorn, czy Arwena,
  2. „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa” – Aslan, Edmund, Łucja, Piotr czy Czarownica,
  3. „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły” – Jack Sparrow, Elizabeth Swann, Hektor Barbossa czy Młody Will Turner,
  4. Saga „Harry’ego Pottera” – Harry Potter, Hermiona Granger, Ron Weasley czy Prawie Bezgłowy Nick,
  5. „Labirynt Fauna” – Pale Man, Ofelia, Vidal czy Fauno

Są to nieliczni bohaterowie najpopularniejszych fantas, które widnieją na Polskich ekranach. Oczywiście bohaterów fantasy jest znacznie wiele. To jest tylko mała garstka z nich. Macie więc Państwo w czym wybierać! Whatevent przybywa również z pomocą, jeśli masz problem z zaplanowaniem atrakcji dla swoich gości. W zależności od oczekiwań, oferujemy gry i zabawy odpowiednie zarówno w domu jak i pod chmurką.

Jesteście gotowi na tematyczną imprezę w stylu fantasów? My się nie możemy doczekać! Gwarantujemy, że wybierając firmę Whatevent, jako partnera przy organizacji eventu, twoi goście będą pozytywnie i długo wspominać każdą imprezę! Oferujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Naszą prace wykonujemy z pasją, co przekłada się na zadowolenie naszych odbiorców. Zapraszamy do kontaktu poprzez numer telefonu bądź drogą mailową. Do usłyszenia!