Wycieczka do Sanoka – muzeum Beksińskiego

2021-02-20T02:39:48+01:0018 lutego 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Nie ulega wątpliwości, że niewielu było polskich artystów, którzy tak zapadli w pamięć zarówno znawców sztuki, jak i zupełnie nieobeznanych w temacie osób. Zbigniew Beksiński, bo o nim mowa, namalował wiele docenianych obrazów. Do tworzenia inspirowały go ponure sny, które regularnie miewał. W Sanoku znajduje się obecnie muzeum poświęcone jego twórczości, które może być znakomitym pomysłem na wyjazd firmowy.

 

Mroczna sztuka, świetne wrażenia

Przede wszystkim będzie to pomysł ze wszech miar oryginalny i nieszablonowy – można tym zaskoczyć wszystkich pracowników. Zwiedzanie zamku, w którym znajduje się muzeum, jest naprawdę oryginalnym doświadczeniem, a przy okazji znakomitym powodem do późniejszych rozmów i wymiany spostrzeżeń. Może to znacznie zbliżyć do siebie współpracowników i ich zintegrować. Podziwianie sztuki Beksińskiego jest niezwykle interesujące i może także rozszerzyć horyzonty osób, które do tej pory niezbyt były zainteresowane malarstwem czy nawet nie wiedzieli, kim jest ten twórca.

 

Sanok jest piękny!

Muzeum Beksińskiego nie jest jedyną godną polecenia atrakcją w Sanoku. To stosunkowo niewielkie miasteczko położone w samym sercu Bieszczad, które oferuje ciekawe zabytki oraz wspaniałe widoki. Warto przejść się urokliwymi uliczkami starówki, która znajduje w ciekawej lokalizacji, bo na wzgórzu. Dobrym pomysłem będzie zakup bieszczadzkich pamiątek – rejon ten specjalizuje się w wytwarzaniu ręcznie robionych aniołków z drewna i innych materiałów.

 

Ile to kosztuje?

Wyjazd firmowy do Muzeum Beksińskiego to sprawa niezwykle tania, bowiem za wstęp na teren zamku trzeba zapłacić około dwudziestu złotych za osobę. Jeśli potrzebują Państwo niezapomnianych wrażeń w rozsądnej cenie dla swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy eventowej – z pewnością przygotujemy program wycieczki z dokładnym wyszczególnieniem najciekawszych atrakcji, dzięki czemu wyjazd będzie niezapomniany na długie lata. Bieszczady są bowiem przepiękne i urokliwe, tak samo jak pozornie skromny, ale robiący świetne wrażenie Sanok. Wycieczka będzie obfitować w świetne jedzenie, wspaniałe widoki oraz ciekawe walory estetyczne związane z podziwianiem wysokiej klasy malarstwa.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE