Sposobów na organizację fantastycznej integracji może być naprawdę wiele. Sztuką wyboru w tym momencie jest zadowolenie i zachęcenie do udziału grupy docelowej, która jest bardzo różnorodna. Wynajęcie naszej agencji eventowej do tego celu to najlepsze rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem, co powoduje, że wyniki jakie osiągamy po organizacji imprez integracyjnych, przechodzą najśmielsze oczekiwania. Jedną z naszych sprawdzonych propozycji jest podążanie śladami Transjurajskiego Szlaku Konnego.

Czym jest Transjurajski Szlak Konny?

Transjurajski Szlak Konny to najdłuższy szlak z dostępnych na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Jego długość to aż dwieście cztery kilometry – co nie znaczy, że wyprawa jego śladami ma na celu przebycie całej trasy. Ważne jest, że prowadzi on drogami znanego Szlaku Orlich Gniazd – co już może podsunąć wyobraźni obrazy i widoki jakie będzie dane podziwiać. Jak już sama nazwa wskazuje, łączy on jurajskie atrakcje z ośrodkami jeździeckimi i stajniami. Dzięki temu oprócz konnej podróży pośród zabytków i wspaniałych miejsc widokowych tamtych terenów, możliwe jest zorganizowanie integracji, która wykorzystuje zadania ściśle związane z tymi pięknymi zwierzętami. Szlak ten jest na tyle długi i bogaty, że wyznaczenie odcinka do zwiedzania, zostanie ustalone indywidualnie.  Wybór jest naprawdę duży, rozciąga się poprzez Częstochowę, Mstów, Olsztyn, Złoty Potok,  Mirów, Bobolice, Podlesice, Morsko, Ogrodzieniec, Klucze, Rabsztyn, Radwanowice, Rudawę, a kończąc na Nielepicach. Oczywiście korzystając ze swojego doświadczenia, możemy zaproponować najbardziej optymalną według nas trasę. Wracając jednak do samego wątku integracji – główna jej część rozegra się, w którymś z ośrodków jeździeckich. Oczywiście konkurencje przygotowane przez naszych animatorów, które będą miały za zadanie spełnić rolę team – buildingu, poprzedzone zostaną instruktażem i podstawową nauką jazdy konnej.

Co wyjątkowego jest w tego typu evencie?

Wyjątkowa jest już sama jego forma. Bliskość natury, kontakt z przyrodą i zwierzętami działa uspokajająco i odstresowywująco. Całość ubrana w odpowiedni program, dostosowany do możliwości, tworzy niepowtarzalny klimat i pełną dobrej zabawy i humoru atmosferę. Każdy uczestnik będzie mógł się sprawdzić, być może w sytuacjach niecodziennych, co z pewnością przełoży się na budowanie pewności siebie i pokonywanie własnych słabości.